Підприємці та покупці нарікають на незручності від реконструкції ринку на ХТЗ (відео)

Потрапити у магазин через смугу перешкод. На ринку ХТЗ будують нові павільйони, які впритул стоять до старих торгових точок. Чому підприємці нарікають на реконструкцією і чи не заважає вона покупцям, дізнались наші кореспонденти.

vlcsnap-2017-10-24-20h07m33s785

Невеличкий магазин на першій лінії від дороги побудували на ринку ХТЗ понад 30 років тому. Нині тут продають товари для тварин. Весь цей час покупці мали вільний доступ до магазину, розповідає його директор. Та з початком реконструкції на ринку роботі торговельного закладу почали чинити опір.

Лідія Кішко – директор магазину товарів для тварин на ринку ХТЗ

Началось с того, что они нам отрезали воду, мы востановили водопровод, отрезали электроэнергию, мы провели новую ветку электрическую. Отрезали нам телефон, но мы востановили и пытались это решить мирным путём.

Два дні тому працівники ринку побачили, що менш ніж за півтора метри від їхніх крамниць з’явились металеві конструкції, схожі на торгові павільйони. Ці новобудови закрили доступ до магазинів не тільки для покупців,. У разі надзвичайної ситуації сюди не зможе потрапити ані пожежна автівка, ані швидка допомога, кажуть на ринку

Людмила Кирилова – співробітник магазину на ринку ХТЗ

Мы являемся порядочными налогоплательщиками, магазин обеспечивает работу почти двадцати человек. Жизнь их семей, понимаете этих людей просто режут, режут без ножа. Нужно будет завтра развернуться и уйти, потому что возможности работать не будет. Как мы будем платить налоги?

Тепер щоб потрапити до крамниць, доводиться долати неабиякі перешкоди. З дитячим візком пройти між магазином і новою конструкцією взагалі неможливо.

Олег – харків’янин

Утром я приходил в магазин уже оно стоит, не пройти не проехать. Старики не пройдут, тут самому невозможно пройти. скл. Захотели поставили. О людях не думают

Щоб дізнатись, чи законна така забудова, ми пішли до адміністрації ринку, проте директора на місці не виявилося.

– Нет на месте, просто нет на месте.

– Нет Сергея Фёдоровича на месте? –

-Нет.

– И не будет?

– Мне не докладывают.

 

Спочатку директор ринку Сергій Болдирєв пообіцяв приїхати через 10 хвилин та надати коментар, проте згодом змінив плани. У телефонній розмові він повідомив, що всі забудови на ринку – – законні та проводяться в рамках реконструкції. А усі незручності є тимчасовими.

Сергій Болдирєв – директор ринку ХТЗ

Это не тротуар, это наша земля и она пренадлежит нам на правах собственности. Ну они ещё не готовы, когда будут готовы можно будет пройти, мы же не можем проводить работы на тратуаре, как Вы говорите, поэтому они сейчас стоят ближе к этому зданию.

Реконструкція на ринку ХТЗ проводиться з травня цього року. Щоб вирішити ситуацію, що склалася, підприємці вже направили листи до прокуратури та поліції, а наразі збирають підписи для петиції до міської ради.

Юлія Котелевська