Під час матчу “Україна-Туреччина” порушень публічного порядку не було – поліція (фото)

У Харкові під час футбольного матчу порушень публічного порядку не було,- повідомили в полції.

футбол3

Футбольні фанати приїхали до Харкова з різних регіонів України 4-ма спецпотягами та 20 автобусами. Загалом на стадіоні «Металіст» було майже 35 тис. уболівальників.
За кілька годин до початку гри уболівальники організованою колонною пройшли від залізничної станції «Харків-Балашовський» до стадіону «Металіст». Охорону руху забезпечили правоохоронці, в тому числі фахівці вибухотехнічного управління харківської поліції.
Одному з вболівальників на станції «Харків-Балашовський» знадобилася медична допомога. Поліцейські доставили чоловіка до карети “швидкої “.


Загалом, охорону порядку забезпечували 1 тис.400 поліцейських, їм допомагали 2 тис.200 нацгвардійців, курсантів ВНЗ системи МВС, 250 патрульних поліцейських Харкова та інших регіонів країни.
Перед входом на стадіон вболівальники пройшли 4 лінії контролю, де перевірявся збіг прізвищ в квитку і паспорті. Заборонені предмети вилучались. Під час футбольного матчу порушень публічного порядку не було.

У матчі, що відбувся 2-го вересня на стадіоні “Металіст”у Харкові, збірна України виграла у Туреччині в Харкові з рахунком 2: 0. Обидва голи забив Андрій Ярмоленко.