Перинатальний центр відкриється 2-го березня

Регіональний перинатальний центр відкриє двері 2-го березня. Про це під час прес-конференції повідомив віце-губернатор Ігор Шурма. У першу чергу центр прийматиме мешканців області.

 

Технологія “чисті кімнати” та найновіше медичне обладнання. З першого дня після відкриття у перинатальному центрі зможуть перебувати тільки породілі з малюками та медперсонал. Наразі вже дві третини місць гінекологічного відділення заповнено пацієнтками з усієї області, каже Ігор Шурма. І вже найближчим часом почнуть доправляти в перинатальний центр майбутніх матерів.

Ігор Шурма, заступник голови ХОДА

В обласному перинатальному центрі при Обласній клінічній лікарні побували всі головні лікарі та їх заступники з лікувальної роботи центральних райлікарень Харківської області. Ми це зробили для того, щоб керівники цих установ побачили, куди вони направлятимуть пацієнток з області.

Серед інших важливих змін у галузі охорони здоров’я області, те, що в цьому році усі фельдшерсько-акушерські пункти та амбулаторії Харківської області будуть оснащені системою “Телекард”.

Ігор Шурма, заступник голови ХОДА

З цією метою лише в минулому і позаминулому році оснастили майже 300 ФАПів системою, яка забезпечує телекомунікацію, – Телекард, яка дозволить взяти кардіограму і передати в Харків. І вже фельдшеру даються інструкції, що треба зробити.

Треба посилити матеріальну базу поліклінік, аби люди могли отримати там якнайбільше послуг, певні в обладміністрації, а також забезпечити бездоганне функціонування швидкої медичної допомоги.

 

Світлана Маренич