Перспективи роботи молодих регіоналів

Познайомся з губернатором! – саме з такого проекту почали новий робочий рік молоді регіони Харківщини. Подробиці участі у ньому вже знають харківські студенти. А невдовзі у самих молодих регіонів з’явиться власний гімн. Наразі триває відбір поетів та композиторів поки що з чотирьох районів області.

 

Аби “Познайомитися з губернатором” – за 10 тижнів 20 харківських студентів мають особисто дізнатися про роботу місцевого самоврядування. У програмі навчання – різні тренінги та екскурсії. А вже на початку квітня за круглим столом найрозумніші зустрінуться з губернатором Михайлом Добкіним, головою обласної ради Сергієм Черновим та його заступником Оленою Олешко. Як каже голова обласної організації “Молоді регіони” Анастасія Кобець, аби потрапити до такого проекту, кожен конкурсант мав показати свої знання політичного життя не тільки Харківської області, а й країни.

Анастасія Кобець, голова обл. молодіжної організації “Молоді регіони”

Мы хотели посмотреть насколько он осведомлен в жизни Украины, в последних событиях Харькова. Мы задавали вопросы: “назовите пять последних событий из жизни города”; “откуда вы о них узнали”; “какие выборы предстоят Украине в этом году”; “назовите фамилии должностных лиц”. То есть мы пытались понять уровень их политической подкованности.

Проте не політикою єдиною живуть молоді регіони. В організації триває збір архівних фотографій Харкова. З найцінніших світлин вже видали окремі книги про Київ та Харків.

Габріель Михайлов, заступник голови всеукраїнської молодіжної організації “Молоді регіони”

Мы выпустили книгу “Харьков – вчера и сегодня”, где собраны фотоматериалы Харькова – дореволюционные, периода Великой отечественной войны и современного города. Такой познавательный буклет о Харькове и еще мы предусмотрели карту города для туристов или как подарочный вариант.

Такі самі книжки Молоді регіонали планують видати про Одесу та Львів.

 

Олена Рижова