Перший в Україні єдиний дозвільний центр відкрили в Харкові(відео)

Відкрити свою  справу удвічі швидше. На додачу – електронний контроль за чергою та система відеоспостереження у чиновницьких кабінетах. На Харківщині відкрився перший в Україні  єдиний дозвільний центр. Під одинм дахом зібрані майже три десятки структур , що задіяні в оформленні дозвільної документації.

В теорії все супер, як буде на практиці – побачимо , – кажуть про відкриття єдиного дозвільного центру підприємці. Переваги нової структури вони вже оцінили.

Валерій Репін, голова Харківської обласної організації профспілки підприємців

Не будет различных кабинетов, где можно будет, так сказать, договариваться с предпринимателями по отдельности, хотя посмотрим.

Підприємці давно очікували від влади кроків щодо пришвидшення видачі дозвільних документів. Наразі, в області триста тисяч люей зайняті у сфері малого та середнього бізнесу. Тобто , фактично йдеться про добробут кожньої третьої родини на Харківщині. Олександр чотири роки поспіль намагався відкрити власний магазин. Дозвіл отримав  лишень на встановлення маленького кіоску. Чоловік досі  судиться із дозвільними структурами.

Олександр Літвіненко, підприємець

Раньше, например, перевод в нежилой фонд было два месяца. Сейчас это затягивается на год, на два, на полтора. Я уже не говорю все разрешительные документы договорные, потом приемка.

Єдиний дозвільний центр найвищого рівня, нахвалюють новобуд його співробітники.  Тут все обладнано за останнім словом техніки. Електронна система керування чергою та відеоспостереження – що виключити корупцію. Спеціальні термінали – аби підприємець зміг отримати необхідну інформацію.

Ліліана Десятова, співробітник єдиного центру

Разрешительный орган выдает вот этот документ. Нажав на этот документ, вы увидите какие документы нужно собрать, чтобы получить это разрешение и дополнительную информацию. Срок выдачи документа, какими нормативными актами регулируется.

На відкриття єдиного центру з міського та обласного бюджетів виділили два мільйонів гривень. Гроші витратили на проектні та будівельні роботи, оргтехніку,  програмне забезпечення. За словами директора департаменту дозвільної системи Держкомпідприємництва Олександра Андрєєва, у  майбутті центр надаватиме не тільки дозвільні послуги.

Олександр Андрєєв, директор департаменту дозвільнох системи Держкомпідприємництва


Здесь заложены такие такие нормы, такие моменты, которые позволят в будущем расширить эту програму, если говорить о документообороте, который здесь предусмотрен, то в будущем будут возможности в этой системе отслеживать не только разрешительные документы, но и другие административные услуги.

Губернатор Харківщини Михайло Добкін певен- нова установа  сприятиме  розвиткові  бізнесу в регіоні, збільшенню інвестицій і як наслідок стане черговим кроком до зміцнення економіки Харківщини.

Юлія Ляхова.