Перший раз у перший клас – першачків з початком навчання привітав губернатор Михайло Добкін

Харківщина розпочала новий навчальний рік. Свої двері учням відкрили понад 800 шкіл. Вперше поріг навчальних закладів переступили 22,5 тисячі маленьких мешканців області.

 

У сільських школах все рідне для душі та ока. Білі бантики та фартухи у дівчат та краватки у хлопців. Напердодні перший дзвоник пролунав для 60 першачків, що навчаються у Пересічанській школі. Губернатор Харківщини Михайло Добкін пригадав і власний перший дзвоник.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Я правда был такого роста, что никто не верил, что я только в первый класс иду. Но со временем ребята, с которыми я учился – подтянулись и я уже не был самым высоким в классе.

Першокласниця Олена ще півроку тому тільки мріяла як навчатиметься у школі. А вже сьогодні переконана, що допомагатиме молодшій сестрі.

Олена, першокласниця

Я буду сестричке рассказывать как хорошо учиться в школе.

Світлана Закліньська, мати першокласниці

Очень хотела в школу пойти, поэтому вообще без проблем. Очень рвалась, постоянно спрашивала, когда же она пойдет.

Святковий перший дзвоник цього року для когось вже останній. Одинадцятикласники із сумом дивляться на першачків. Вже за рік у них розпочнеться нове доросле життя.

Юлія Орловська, одинадцятикласниця

Уходить конечно страшно, но не хотелось бы застрять именно в этом 11 классе, хочеться всегда чего-то нового. Хочеться пойти учиться, хочется узнать, что будет дальше.

 

Олена Рижова