Перший в Україні забіг по злітній смузі відбувся в Харкові

Пробіг по злітно-посадковій смузі «Kharkiv Airport Run» відбувся 21-го жовтня в Міжнародному аеропорту «Харків».

забег

У пробігу взяли участь понад 300 професійних спортсменів і любителів, які пробігли на вибір одну з двох дистанцій – 5 або 10 км.

За підсумками змагань кращий результат на дистанції 10 км серед чоловіків – 31 хв. 19 сек. – показав чемпіон України у бігу на 10 км 2014-2017 років Дмитро Лашин (Біла Церква), другим за 32 хв. 16 сек. дистанцію подолав срібний призер чемпіонату Європи серед поліцейських на 3 км з перешкодами Павло Олійник (Чернігів), а третім з результатом 32 хв. 19 сек. до фінішу прийшов переможець і призер міжнародних стартів Павло Верецький (Миколаїв).

Серед жінок першість здобули харків’янки – бронзові призерки Кубка Європи на 10 км у командному заліку. Юлія Шматенко подолала дистанцію першою за 33 хв. 46 сек., а другою з результатом 34 хв. 30 сек. стала Олена Сердюк. Третє місце завоювала спортсменка з Білої Церкви, чемпіонка України з кросу, учасниця чемпіонатів світу та Європи Дарина Михайлова, яка пробігла 10 км за 34 хв. 45 сек.

Переможці і призери отримали подарунки від однієї з авіакомпаній – квиток в обидві сторони на один із напрямів географії польотів.

За матеріалами сайту мерії