Перше жовтня – остання готовність. До цього часу область повинна повністю підготуватися до опалювального сезону

Перше жовтня – остання готовність. До назначеної дати залишилося трохи більше 2 тижнів. За цей час область повинна повністю підготуватися до опалювального сезону. Про це в ході засідання обласного штабу наголосив перший віце-губернатор Валентин Дулуб. Наразі розглядаются питання створення ОСББ, перевірки готовності котелен, а також виплата заборогованостей з заробітної плати та за комунальні послуги.

 

14 мільйонів гривень – саме така загальна сума заборгованостей у Харківському регіоні. Погасити більшу її частину керівники районів обіцяють до кінця вересня. Наприклад, у Вовчанському районі, сума заборгованостей складає близько 800 тисяч гривень.

Сергій Мотузний, голова Вовчанської РДА

Завтра буде погашена 113 тисяч і до першого числа, нам прийшлось перанаправляти через суди, если деньги перевести на счет, то заберут фонди. А погосить в першу чергу надо зарплату. До 1 октября – эта тема будет снята.

У ході підготування до опалювального сезону не залишать без уваги і дитячі будинки сімейного типу. В районах проведуть перевірки аби переконатись, що діти були забезпечені всім необхідним. Зокрема, теплим одягом та вугіллям.

Ігор Шурма, заступник голови ХОДА

Відвідати кожну сім’ю, перевірити готовність будівель, в яких знаходяться будинки дитини сімейного типу і де виховуються діти-сироти і діти позбавлені батьківського піклування. Аби вони перевірили готовність самих будинків, забезпечення твердим паливом, скрапним газом, щоб не сталось як в минулому році. В ручному режимі підвозили ми вугілля, бо там була низка температура.

Аби надавати якісні послуги з теплопостачання – треба реформувати існуючу систему. За словами губернатора Михайло Добкіна, одним з варіантів подальшого розвитку системи теплопостачання є об’єднання енергогенеруючих підприємств.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Создание крупного предприятия на подобие КиевЭнерго в городе Харькове для того, чтобы объединить все мощности, которые есть. И мощности ТЕЦ-5 и мощности ТЕЦ-3 и мощности ХТС, которые на своем балансе имеют очень серьезные котельные квартальные и еще большое количество котелен. Это позволит сформировать максимум эффективные оптимальные поставки тепла из различных точек абонентам.

Губернатор переконнаний, що такі зміни допоможуть не тільки збільшити виробництво електроенергії, а й зменьшити її собівартість.

 

Олена Рижова