Перше тренування на новому газоні (відео)

 

metalist.ua

Харківський газон на Металісті приїдуть дивитися представники десяти відомих стадіонів світу. На найкращому в Європі газоні, так вважають експерти, пройшло перше відкрите тренування Харківської команди. Там представили нових гравців Металісту. Наразі футболісти пристосовуються до нового поля. А новачки ще й знайомляться із колегами та шанувальниками.

 

І в дощ, і в сніг. Гравці Металісту вийшли на поле під стукіт крапель. Спочатку розминка. Потім гра із тренерами. Завершальний етап – колеги діляться на дві команди та на півгодини стають конкурентами. Марко Торсигл’єрі – новобранець Металісту. Він приїхав із Португальського Спортингу. Однак Батьківщина Марко – Аргентина. Хлопець каже, вже звик жити далеко від дому та сім’ї. Тут у Харківському клубі знайшов нових друзів. Після першого голу став почуватися впевненіше.

Марко Торсігл’єрі, новий гравець ФК “Металліст”

Дійсно стало легше. В Україні серйозний рівень футболу. Багато фізичної боротьби. Швидкісний. Навіть скоріше, ніж у Португалії. Тут у нас в Харкові зібрана дуже добра команда. Всі хочуть заробляти титули і йти, якомога вище.

Команда вже зібрана. Укомплектовані два склади. “Металіст” придбав у цьому сезоні п’ять легіонерів. Тільки б травмованих не було, зауважує головний тренер “Металісту” Мирон Маркевич. Він каже, що раніше шукали ще й нового українського футболіста. Однак безрезультатно.

Мирон Маркевич, головний тренер  ФК “Металліст”

Треба. А де їх знайдешь. Ми і так дивимося, і так. Вони або не продаються, або дуже велика ціна. Ми навіть не розмовляємо на цю тему.

 

На думку Мирона Маркевича, новий газон надшвидкий. До нього треба пристосуватися та показати хороший футбол. В команді зібрані імениті футболісти. Головне – результат, запевняє президент клубу “Металіст” Олександр Ярославський. Він вважає, новозібрана команда зіграється, а новий газон за три мільйони євро буде подарунком клубу. Тут зібрані найновітніші технології. Взимку трава підігрівається, а влітку підтримується потрібна вологість. Газон прошитий штучними нитками, для кращої витривалості. Витримає до ста ігор на рік.

Олександр Ярославський, президент ФК “Металліст”

Мы взяли людей, которые 80 лет этим занимались – газонами. В ЮАР, будут делать газоны в Бразилии. Кстати, все 10 стадионов приедут к нам смотреть наше поле. Бразильские стадионы приедут к нам в Харьков.

Вже у цю суботу на новому газоні “Металіст” зіграє із дебютантом прем’єр-ліги “Александрією”.

Юлія Ляхова