Перша сесія новообраної харківської міськради відбудеться у 2 етапи, 18-го та 20-го листопада

Перша сесія міськради 7 скликання складатиметься з 2-х пленарних засідань, які відбудуться 18 і 20 листопада, – повідомив секретар міськради Олександр Новак.

За його словами, на першому засідання 18-го листопада представники міськвиборчкому, відповідно до закону про місцеві вибори, оголосять результати виборів депутатів Харківської міськради та міського голови.

Відповідно до порядку денного, до якого увійшли 12 питань і «Різне», будуть розглянуті організаційні питання, питання створення постійних депутатських комісій та обрання секретаря міської ради. Після цього буде оголошена перерва до 20 листопада.

19 листопада нові постійні комісії проведуть засідання, на яких розглянуть з 4 по 12 питання порядку денного сесії. 20 листопада ці питання розглянуть на другому пленарному засіданні. Серед них – затвердження заступників міського голови, структури виконавчих органів міської ради, положень департаментів міськвиконкому, а також питання перейменування районів, проспектів, вулиць і площ, на виконання закону про декомунізацію.