Перешкоджання роботі журналістів буде каратись – Віктор Янукович

Президент скликав представників Уряду та регіональну владу аби вкотре нагадати –  Україна готується до виборчих перегонів. Віктор Янукович закликав  чиновників не зловживати владним ресурсом у період агітації.

Глава держави також зауважив –  в Україні вже зареєстровано майже півтисячі іноземних спостерігачів, тож майбутні вибори мають пройти не гірше, ніж минулі президентські.

Віктор Янукович Президент України
на першому місці, не зважаючи на жорстку політичну конкуренцію мають бути національні інтереси. Створення умов, рівних умов для всіх політичних партій.
Останні президентські вибори, ви знаєте, були визнані і отримали позитивну оцінку сітового співтовариства. Тому ці вибори повинні бути не гіршими.Я хотів би ще раз попередити всіх чиновників, всіх рівнів –  втручання в виборчий процес є порушенням законодавства. Ми будемо перевіряти кожен такий факт.

Чутливим моментом під час виборів Віктор Янукович назвав свободу слова. Президент застеріг – перешкоджання роботі журналістів буде каратися. Водночас ще у вівторок у першому читанні Парламент розглянув законопроект, згідно якого за наклеп можуть позбавити волі на термін до 5-ти років. Однак, за словами першого віце-прем’єра Хорошковського – подібний документ  для України не на часі.

Валерій Хорошковський 1-й віце-прем’єр-міністр України
це моя особиста точка зору. Я вважаю, що на сьогоднішній день –  це точно передчасно, а можливо в такій формі навіть не прийнятно

Крім того, на засіданні ради регіонів Президент говорив про село. Почав з «Абетки», тобто із шкіл. Віктор Янукович запевняє –  закриття малопланових шкіл у сільській місцевості не лише доречне, а й необхідне. Заради якісної освіти маленьких українців.

Віктор Янукович Президент України

це ж не школа, це знущання, ми ж з вами це добре знаємо. Підвозити людей. На що люди скаржаться? На дороги. Дороги забезпечити, автобуси надати, і створити школи такі, які б давали можливість дитині на селі отримати якісну освіту.

Також Віктор Янукович доручив Кабміну створити програми, аби оцінити доходи селян і , за потреби, зробити так, щоб прибутки людей зростали. Відтак уряд має організувати їм робочі місця та покращити умови проживання у сільській місцевості.

Віктор Янукович Президент України

безумовно, умови проживання людей на селі –  це обов’язкова умова, яка повинна іти поруч із підняттям рівня економіки сільськогосподарського виробництва
наше з вами завдання  –  піднімати рівень економіки сільського господарства.
І ті, хто мають до цього відношення повинні денно і ночно над чим праювати.

На останок Президент звернувся до міністра закордонних справ із вимогою.  Українські дипломати, на думку Глави держави, мають просувати українські товари на ринок тієї країни, де вони працюють. Нарада з цього питання за участю послів найближчим часом має відбутися у МЗС.

За матеріалами УТР.