Перерозподілили гроші громади та виказали недовіру головному ліснику – остання сесія облради VI скликання

Більше грошей на виплату адресної допомоги жителям області, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, та матеріальна допомога родинам загиблих учасників АТО. На позачерговому пленарному засіданні сесії, яке стало останнім для Харківської обласної ради VI скликання, депутати внесли зміни до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області та затвердили низку змін до обласного бюджету.

Змінами до обласного бюджету , зокрема, передбачаються перерахування з державного бюджету – на проведення місцевих виборів понад 60-ти мільйонів 700-т тисяч гривень. Ще місцевим бюджетам надано додаткові гроші на освіту та медицину, і допомогу родинам з дітьми, – ішлося на сесії.

Сергій Овсянников, директор обл.департаменту фінансів 

На освітню субвенцію-11, 5 мільйонів гривень, на медичну субвенцію-36,2 мільйона гривень. На підготовку робітничих кадрів-9,5 мільйонів гривень. Субвенція на допомогу сімサям з дітьми-326, 6 мільйонів , на виплату державної соціальної допомоги на сиріт- 1,6 мільйона гривень.

Змінами до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області передбачено надання матеріальної допомоги учасникам АТО та членам сімей загиблих учасників АТО до Дня захисника України за рахунок коштів обласного бюджету,- ішлося на сесії. На це надано 2 мільйони гривень. Також депутати внесли зміни до комплексної програми “Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2012-2016 рр.”. Мовляв, на Харківщині є великий досвід успішного втілення мініпроектів , з дольовою участю обласного бюджету, бюджетів різних рівнів , а також ініціативних груп.

Сергій Чернов, голова Харківської облради

Ми за каденцію взяли участь в 1260, в конкурсах- 62 проекти, реалізували 378, то є прогноз збіільшити цю суму, якщо буде можливість з бюджету, – вдвічі.

Питання щодо лісових угідь, наданння мисливських угідь також розглядали депутати обласної ради. І низка з них викликала чимало запитань в залі. Втім, керівника управління не було на сесії, і депутати не підтримали проекти рішень, підготовлені обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Зі слів голови обладміністрації, робота цього управління оцінюється як незадовільна. І очільнику лісового Держагентства з цього приводу направлено лист.

Ігор Райнін, голова ХОДА

Мы изложили там свою позицию, есть претензии правоохранительных органов к работе некоторых руководителей подразделений. Так работать нельзя. Люди недовольны. То, что творится в наших лесных хозяйствах, другим словом назвать, как беспредел, не нахожу.

На сесії депутати спрямували шістсот 14 мільйонів гривень на ремонт дороги Чугуїв- Мілове . Мовляв, нині через посилення руху цивільного та важкого військового транспорту, задіяного в зоні антитерористичної операції, відбулось значне руйнування дороги. Тож шлях Чугуїв-Мілове є аварійно небезпечним.

Світлана Маренич