"Печенізьке поле" – підготовка до фестивалю (відео)

Власна валюта, калейдоскоп фольклорних гуртів та конкурс на найсмачніші пиріжки. Організатори цьогорічного фестивалю “Печенізьке поле” усіх його цікавинок не розкривають. Проте, обіцяють розваги на будь-який смак.

 

Унікальні ремесла, танці та пісні. На фольклорному фесті на схилах Печенізького водосховища цьогоріч буде гаряче, обіцяють організатори. Програму розваг обіцяють яскраву та пізнавальну. На п’яти сценах виступатимуть гурти зі всіх куточків області. Загалом, не менше півсотні. До Печеніг майстри народних ремесел та митці з’їдуться не лишень народ розважити. Головна мета фестивалю – збереження культурної спадщини.

Тетяна Іщенко, директор обласного організаційно-методичного центру культури та мистецтва

Такие фестивали являются очень важными, мне кажется, важным в плане сохранения национальной культуры нашей области, представления наиболее важных моментов традиционной культуры, нашего фольклора.

Серед цікавинок фестивалю – конкурс на найсмачніші пиріжки та етно-караоке. Тож, гості фесту матимуть змогу заспівати з його учасниками на одній сцені.

Галина Лук’янець, заслужена артистка України

Буде велика програма, вона буде денна, але найкращі колективи будуть виступати навіть двічі, і на малій сцені фестивалю і на великій. І ті, хто полюбляє цей жанр я запрошую приеднатися до нас. У нас будуть інтерактивні форми, можна буде не тільки послухати наші співочі гурти, а й пограти в ігри і потанцювати.

Фестиваль на схилах Печенізького водосховища – дійство масштабне, з розвагами на будь-який смак, і, навіть, власними грошими. Щоправда, скористатись ними можна буде тільки під час фестивалю.

Єлизавета Дергачова ОТБ Новини

Відтепер відвідувачі фестивалю зможуть не тільки поласувати коктейль із розваг та сюрпризів, а й покататися комфортабельним річковим трамвайчиком Чайка. Гості зможуть розмістися як на верхній палубі, так і у двох каютах. Місця вистачить усім бажаючим.

Етнофест “Печенізьке поле” чекає на всіх охочих десятого вересня. Проводити фестиваль пізніше, аніж зазвичай, вирішили, зваживши на літню спеку.

 

Єлизавета Дергачова