Павільйон Харківщини на виставкі-ярмарку "Агро 2011" визнано найкращим

Овочі , фрукти та м”ясо – тільки  власного виробництва. Повністю забезпечити потреби країни у цих харчах українським аграріям по силах , – сказав прем”єр Микола Азаров, під час відкриття у столиці міжнародної агропромислової виставки -ярмарку ” Агро-дві тисячі одинадцять” . Другий рік поспіль павільйон Харківщини  визнаний найкращим.

Цьогоріч на двадцять третій міжнародний агропромисловій виставці-ярмарку Слобожанщину представляють вироби харчової промисловості. На переконання організаторів, подібні заходи допомагають здобувати позитивний досвід у роботі.

Від рецептів смакотіння –  до сучасної сільскогосптехніки. Олена на агропромисловій виставці вперше. Дівчина переконана –  українськи товари найкращі.

Олена, відвідувачка  Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку  “АГРО – 2011”

Мне понравилось – Харьков. Мне понравилось как они выставили со своей стороны. Мне понравилось, как сказать, здесь много чего интересного – можно много чего увидеть – сады, разные оформления, машины для полей.

Кераміка, батик, бісер. Родзинкою  виставки від Криму, відвідувачі називають намет  ремеслеників. Цьогоріч  майстриня Ідуе Шаменова представляє не тільки власні роботи, а ще й колег.

Ідуе Шаменова, учасниця Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку  “АГРО – 2011”

В данной работе, 3 техники – это работа маклома – золотом, серебром. Затем, букме – вот этот вот шнурочек. Вышивка шнурком, называется букме – “по-старинному”. Затем, вишивка бисером используется.

Натомість, зиск від Агро-дві тисячі одинадцять не тільки естетичний. Від продукції сільгосппризначення в обізнаних очі розбігаються. Зокрема, це стосується засобів захисту рослин. Директор однієї з профільних фірм, що їх постачає, каже – український селянин нині обирає між західними зразками та більш прийнятними за ціною – китайськими.

Станіслав Гриневецький, учасник Міжнародної агропромислової виставки-ярмарку  “АГРО – 2011”

Сегодня рынок средств защиты растений наверно в с/х один из самых высококонкуретных рынков. Компаний представленно очень много. У товаропроизводителя есть реально выбор – выбирать более дорогой западный продукт или более дешевый, но не менее качественный продукт из Китая.

Захистили, виростили, зібрали. Далі справа за якістю зерна. Держцентр  сертифікації сільгоспродукції демонструє  новий швейцарський апарат. За його допомогою за хвилину можна дізнатись усю інформацію про зернові.

Наталя Лапай, працівник Держцентру сертифікації

Засыпаем зерно, через пару буквально минут сразу появляется результат. Зерно засыпается любое, которое у неа есть калибровки – на пшеницу, на рожь, на ячмень, рапс и подсолнечник. В этом уникальный ааппарат включен сразу 2 калибровки как на зерно так и на маслиничные культури. И буквальнт через пару минут выдает результат.

За павільйон Харківщини на “Агро” віце-губернатору Віталію Алексейчуку червоніти напередодні не довелось.

Віталій Алексейчук, заст. голови ХОДА

Мы 2-а года подряд занимали первое место – золотую медаль. Я надеюсь, мы приложим все усилия, для того чтобы … Думаю, подобного, я обошел все – ничего не видел.

Надії Алексейчука здійнились. Сьогодні урядовці з мінагрополітики вручили  делегації Харківської області Диплом за кращу експозицію на  Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО–дві тисячі одинадцять ». Проте, не тільки у виставковій діяльності аграрії Харківщини в лідерах. За словами віце-губернатора, цьогоріч в області побілаьшає овочесховищ. Два, в Харківському та Золочівському районах, зведуть за кошт приватних інвесторів.

Олена Рижова.