Партнерство із Євросоюзом було і лишається стратегічним для України, – Микола Азаров

Нам приховувати нічого, натомість, партнерство із Євросоюзом було і лишається стратегічним для України. Про це український прем’єр Микола Азаров наголосив в ході конференції “Україна та ЄС – яке майбуття”, що сьогодні була в Брюсселі. Азаров вкотре підтвердив бажання України бачити юристів Євросоюзу на касаційному процесі у справі екс-прем’єрки Юлії Тимошенко.

Микола Азаров, прем’єр-міністр України

Если мы говорим о верховенстве закона, то к Тимошенко предъявили претензии не потому, что она являлась оппозиционным политиком, а потому, что она грубо нарушила закон, она изготовила фальшивые документы. Мы хотим, чтоб все убедились, что никакого преследования по политическим мотивам не существует, нам нечего скрывать.

На додачу, Микола Азаров згодився на пропозицію президента Європарламента Мартіна Шульца, аби на другому процесі у справі Тимошенко була присутня і група лікарів, що сформована під егідою Європарламенту. Щоправда, сказав глава українського Уряду, такий крок має схвалити і сама Тимошенко. Водночас, Микола Азаров зауважив – форма участі у касаційному розгляді правників та медиків з Європи має бути у рамках українського законодавства.

 

Юлія Губська