Парад наречених та День Молоді у Харкові

“Першу столицю” захопили наречені. 70 дівчат у весільних сукнях – казкових і божевільних, пройшлися вулицями парадом наречених. Так прекрасна половина Харкова виступила на захист статусу заміжньої жінки. Декому з них пощастило навіть на день вийти заміж.

 

Бум наречених у самому центрі Харкова. Понад півсотні дорослих красунь та з два десятки маленьких принцес у весільних нарядах. Поки наречені красуються перед харківською публікою, найменші учасниці параду в мріях про свій майбутній весільний день. Хоча Христині всього 7, своїх почуттів вона не соромиться.

Христина, учасниця параду наречених

Я его люблю и он меня любит. Потому что я не могу. Я как его увидела. Сердце хочет только его. Я не могу жить без него. Больше не могу без него.

Дівчата з обручками стояли у цих сукнях під вінцем, незаміжні ж – знищують стереотипи весільного вбрання. Від попелюшок, принцес, фей до сміливих наречених у футбольній тематиці. Не обходиться парад і без чорного.

Наталя Сорокіна, учасниця параду наречених

Я очень сильно болела за сборную Украины и поэтому решила в честь этого сделать такой костюм, такое платье. Образ у меня называется-ЕВРО-невеста 2012.

Анна Карамишева-Борисенко, режисер-постановник параду наречених

На самом деле не надо ничего боятся. Даже черный цвет может быть веселым, креативным, классным.

Людмила Скороходова, учасниця параду наречених

Это очень волнительный момент быть невестой во второй раз. Не всем как бы суждено. Но я рада, в хорошем положении я невеста во второй раз.

Вероника, учасниця параду наречених

Хотелось бы внести новый образ невесты. Потому что старые как бы приелись, надоели. Хотелось что-нибудь внести оригинальное, необычное.

Серед дівчат ходитить чутка – хочеш цьогоріч вийти заміж, пройдись у весільній сукні парадом наречених. Організатори кажуть, за 5 років проведення параду, прикмета почасти здійснюється.

Олександра Пальська, співорганізатор параду наречених

У девушек настолько положительные, фиерические эмоции. Что они буквально в этот же год, это та же примета что и с букетом -поучаствуй в параде невест – выйди замуж.

Окрім параду наречених в День Молоді – пари змогли й одружитися -простонеба. Закохані перехожі брали шлюб прямо у саду Шевченка. У той час ангели за допомогою стріл закохували все нові й нові пари.

Ангел

Вы посмотрите сколько пар за ручку ходит. Работа идет хорошо!

Хтось згоду дає навіть по телефону. Тішить одне – свідоцтво діє всього один день. Проте, кажуть, щойно “спечені” чоловіки, психологічно допомагає.

Микола, взяв шлюб на один день

Це моральна підготовка, це щоб відчути себе чоловіком і жінкою, хоча на один деньок.

Харків’яни певні, свято молоді та краси вдалося.

Есміра, харків’янка

Невесты это воплощение молодости. Тем более День Молодежи. Я как бы очень рада, что у нас есть возможность совместить два праздника. Спасибо городу Харькову.

Чи перетвориться бум наречених на весільний аншлаг сезону літо-осінь 2012 вже стане відомо зовсім скоро.

 

Леся Кочержук