“Папа для України” – на Харківщині переселенці можуть отримати гроші на купівлю ліків (відео)

З правом на надію, з вірою в любов. Переселенці, які мешкають на Харківщині, можуть отримати гроші на купівлю життєво необхідних ліків. Така підтримка людей, які вимушені були покинути рідну домівку, стала можливою завдяки проекту “Папа для України”.

папа для украині

Лілія Анісіна разом з чоловіком переїхали до Харкова з Макіївки 3 роки тому. Обидва – пенсіонери, до того ж – інваліди II їгрупи. Чоловік Лілії Миколаївни – онкохворий, і препарати для його лікування в Україні несертифіковані. Жінка каже – в місяць їм обом на ліки необхідно майже 4 тис.грн. Тож подружжя вирішило звернутись до волонтерів ” Станції Харків”, аби ті допомогли придбати хоча б сертифіковани препарати.

Лілія Анісіна, переселенка з Макіївки

Мне помогли на 1600 гривен. Я прокапалась от диабета. Мужу помогли на 800 гривен. Сейчас рецидив – снова надо лекарства, но они не все есть. самое главное не сертифицировано. Быстро, через три дня мы получили. Поддали заявление, через три дня девочка позвонила, и вот мы ожидаем

Звернулась до волонтерів і Світлана Маламуд – переселенка з Донецька. Пенсіонерка каже, про можливість отримати безкоштовні ліки дізналась у черзі в лікарні. Жінка має проблеми зі здоров’ям, їй необхідний протез, якій коштує щонайменш 60 тис.грн. Таких статків пенсіонерка не має. Каже, пенсії не вистачає навіть, щоб просто підтримувати здоров’я.

Світлана Маламуд, переселенка з Донецька

В месяц, если лечится как положено, не пропускать – 4-5 тыс гривен надо. Это чтоб поддерживать

Видаватимуть ліки переселенцям на Харківщині до кінця літа. Задля цього їм необхідно звернутися до волонтерів “Станції Харків”, маючи при собі документи та виписку від лікаря з двома печатками.
Алла Фещенко менеджер медичного сектору БО “БФ “Станція “Харків”

Паспорт, довідка ВПО, до цього треба прикласти від лікаря довідку з 2 ма печатками. Довідка має включати – ПІБ, діагноз медичні рекомендації

Проект під назвою “З правом на надію, з вірою в любов” став можливим завдяки Папі Римському. Харківським волонтерам вдалось виграти грант на 250 тис.євро Тож кожен переселенець, який має важке або хронічне захворювання, може отримати ліків на 2,5 тис.грн., а якщо людина потрапила до лікарні чи ситуація вкрай складна – сума допомоги сягатеме 7.5 тис.грн. Так волонтери сподіваються підтримати більше шести сотень переселенців.

Алла Фещенко менеджер медичного сектору БО “БФ “Станція “Харків”

Якщо в родині страждає кілька людей, ми можемо брати кілька до програми. тобто не треба думати, що якщо я піду – то займу місце когось з родини. Якщо в родині така ситуація, допомогу отримають кілька членів родини

Заявки на безкоштовні ліки волонтери прийматимуть до 20-го серпня за адресою вулиця Дмитрівська, 20. Звернутися за консультацією можна за номером 0501376342 з 11-ї до 16-ї ранку 6 днів на тиждень, окрім неділі.

Кристина Загребельна