Освітян привітав прем'єр-міністр

Рівень освіти – барометр  інтелектуального потенціалу нації , – загальновідомий у світі постулат озвучив очільник уряду Микола Азаров, коли вітав освітян з професійним святом.

За словами Азарова, влада завжди визначала освітянську газузь як першочергову.
Микола Азаров прем’єр-міністр України
вот, например, если с 2009-м годом сравнить на 1200 грн. зарплата увеличилась . казаолсь бы вроде и результат , да? ну хотелось бы , конечно, чтоб учитель у нас зарабатывал больше. вот в экономике – средняя зарплата -более 2, 5 тысяч , поэтому  хотелось бы,  чтоб и педагоги шагали у нас в ногу со в временем. за 2012-й год мы  много сделали для капремонта школ – много школ отремонтировано

Негаразди, що донині є в освітянській галузі , державній владі відомі. Тож, розмова , напередодні профсвята була вкрай предментна.

 

Микола Азаров прем’єр-міністр України
казалось бы , она не очень звучит тема, но , хотелось бы , чтобы все удобства в школах , особенно сельских были теплыми , комфортабельными , мы  спросим, в том числе с РГА ,  чтобы наши  детишки зимой не простужались.  я поставил задачу- перед РГА  – если вы дали школьный автобус, чтобы дороги были отремонтированны. иначе, мы этот автобус можем очень быстро потерять

День учителя для Миколи Азарова – свято не лишень календарне. Його дружина теж святкує, маючи три десятки років профстажу на освітянській ниві. Тож, усим освітянм, очільник уряду зичив успіхів на роботі, а, передусім, здоров’я та щастя в особистому житті. Окреме спасибі від прем’єр-міністра його рідній проваінційній  школі – завдяки отриманим там знанням Азаров вступив до Московського держуніверситету.Сьогодні, на урочисту зустріч з Прем’єр-міністром були запрошені працівники освітньої галузі з усіх областей України. Освітянам,  які досягли особливих професійних успіхів, Микола Азаров вручив відзнаки Кабмініу. Нагадаємо, День працівників освіти, або День учителя,  відзначається в Україні щорічно у першу неділю жовтня.