Останній дзвоник пролунав у НВК № 2

Учні всіх шкіл України сьогодні відзначають друге свято останнього дзвоника. Школярі тішаться літніми канікулами, а випускники – складають зовнішнє незалежне оцінювання та деражвну підсумкову атестацію і зустрічають доросле життя.

 

Позаду залишився ще один рік напружених уроків, купа написаних контрольних та недоспаних ранків. Учні спеціалізованого навчально-виховного комплексу відзначають свято Останнього дзвоника. Квіти і тривога на душі. Випускники, стиснувши квіти у своїх руках прощаються назавжди зі школою. Одні вже почали сумувати за однокласниками, інші вже задумались про майбутнє.

Олена Рибалко, випускниця

Больше всего это друзья, за друзьями, то есть привыкла к детям, к одноклассникам, к учителям.

Олена Маркевич, випускниця

Вы знаете я пойду в лицей, я буду хорошей, ну надеюсь, буду хорошим поваром. Вот. Ну задатки в школе уже дали, так что можна быть хорошей, иметь хорошую профессию.

У цій школі навчаються діти, яким потрібен особливий педагогічний підхід. Освітяни кажуть, такої щирості, доброти та обдарованості, як у їхніх вихованців, треба пошукати. Для них, ці діти вже як рідні. Тому щоразу з випускниками все важче і важче прощатися.

Лариса Мельникова, директор спеціалізованого НВК №2

Вони назавжди залишаться в моїй пам’яті незвичайними дітьми з особливими потребами, але вони обдаровані по-своєму.

Учнів та випускників спеціалізованого навчального-виховного закладу зі святом привітав і віце-губернатор Євген Савін. Каже, випускники основну спеціалізовану педагогічну базу вже отримали, тепер справа за професійними закладами, які допоможуть кожному з них знайти себе у професії.

Євген Савін, заступник голови ХОДА

Уровень подготовки достаточно высокий в школе для того, что бы ребята перешли в наши специализированные технические училища, где получили рабочую профессию, уже сегодня мы понимаем куда они идут и кем они, на кого они будут учиться. Я думаю в дальнейшем уже эти училища будут сопровождать их для получения рабочих мест. Это самая главная задача.

Леся Кочержук