Останні виборці та безсонна ніч

Без порушень та запізнень. Вибори на дільничній виборчій комісії №159, яка розташована на базі школи №131, завершились, як того і вимагає виборче законодавство, рівно о 20:00. Порушень не зафіксовано, – повідомили на дільниці.  Як тривав підрахунок голосів – бачили наші кореспонденти.


На виборчій дільниці №159 зареєстровано більше 2-х тис. виборців. За словами голови ДВК Геннадія Соколова, явка склала близько 50-ти%: свій голос на цій виборчій дільниці віддали більше тисячі чоловік. 9 виборців дільниці голосували вдома.

Геннадій Соколов, голова ДВК №631159

Выборы прошли хорошо,посещаемость была средняя 50%,никаких инцидентов у нас сегодня не было, на дому проголосовало чуть более половины, порядка 60%.

Тарас Ковальчук, представник громадянської мережі “Опора”

Порушень зафіксовано не було. В принципі, вибори проходили спокійно, явка, в принципі, більш менш нормальна. Як мені здається, в принципі, доволі непогано.

На дільниці №159 виборці голосували за кандидатів на посаду депутатів обласної та міської рад, обирали мера міста. За процесом голосування слідкували спостерігачі – представники різних політичних партій та громадських організацій. Вони відзначили активність різних вікових категорій громадян.

Тарас Ковальчук – представник громадянської мережі “Опора”

Я от-думаю, що насправді, молоді не так багато, як хотілось би. Так, звичайно, більше ніж зазвичай, але в принципі не багато молоді було. Більше, це переважно літні люди.

Алла Кострикіна прийшла незадовго до закриття виборчої дільниці. Жінка каже, що цілий день була за містом на дачі, а приїхавши відразу прийшла голосувати. Від місцевих виборів-2015 жінка очікує змін.

Алла Кострикіна, харків’янка

Лучшего, чтобы были какие-то изменения. Все хотят лучшего, народ хочет лучшего: хочет мира и спокойствия.

Надвечір, ледве не перед закриттям дільниці проголосувала і Тетяна Байрах. Каже, що до останнього сумнівалася: йти чи не йти на вибори. Але вирішила віддати голос, щоб не залишатися осторонь від життя країни.

Тетяна Байрах, харків’янка

Ну я ожидаю, хотя бы, чтобы было, не так как было. Возможно, все зависит от нас, именно лично от каждого от нас. Поэтому за тех, за кого мы отдаем свой голос, мы им просто доверяем.
Голосування тривало 12 годин: з 8-ї ранку до 8-ї вечора. Після офіційного завершення голосування члени дільничної виборчої комісії гасять невикористані бюлетені, відрізаючи один кут. Потім починають підрахунок голосів, результати виборів дільниці члени комісії передають до Харківської міської виборчої комісії.

Діана Корсун