Особистий прийом громадян Красноградщини провів голова облради Сергій Чернов (відео)

Допомогти повернути будинок, працевлаштувати онука і не тільки. З таким питаннями звернулись до голови Харківської обласної ради Сергія Чернова під час особистого прийому мешканці Красноградщини. Глава облради запевнив, вирішення кожного питання під його особистим контролем.

 

Життя громадян району понад усе. Аби вирішити найгостріші питання жителів Краснограду, голова облради Сергій Чернов влаштував особистий прийом в райцентрі. За допомогою до нього прийшла і пані Тетяна. Вона інвалід другої групи. Розповідає, вже майже три роки залишається без даху над головою. Якби не лікарня, де зараз перебуває за станом здоров’я, то, певна, була б безхатченком. Про таке “солодке” життя, розповідає рідний брат попіклувався. Сьогоднішня зустріч з головою облради – єдина надія повернути собі домівку.

Тетяна Таран, відвідувачка без місця проживання

Обманным путем дарственно своему сыну, а меня в дом пристарелых у Крецилище отправляет. Та больница закрывается, ну куда мне, я лягаю в неврологию, и так получилось. Он меня с квартиры выганяет и все.

Допомогти працевлаштувати онука, саме з таким проханням Анна Бобко навідалася до очільника обласної ради. За її словами, якщо він в цьому їй не допоможе, то більше звернутися нідокого.

Анна Бобко, жителька м. Краснонрад

В Харкові на тисячу гривень, це дуже маленьке для нього, він відчуває, що він. Він без всякої помощі поступив, без всякої помощі, піддержки ніякої не було, сам. І хочем, щоб допомогли йому, щоб можна було б якось прожить.

Саме такий формат – прямого спілкування голова облради Сергій Чернов вважає найдієвішим. До нього звертаються люди з різними питаннями. Кожне з питань тримає під особистим контролем. Найголовніше, каже голова облради, аби жодне звернення не залишилось без уваги.  За його словами, саме таким чином можна побачити картину найболючіших питань населення.

Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради

Такий зв’язок він необхідний, і така форма прийому громадян вона дає по перше керівнику відчувати настрої, які є в тому чи іншому регіоні, проблеми які є самі найгостріші, ну а мабуть саме найголовне надати допомогу тим людям, які потребують.

За словами голови облради, прийоми дають оцінку роботи районних структур, котрі частенько зазнають провалів, особливо це стосується землеупорядників.

 

Леся Кочержук

httpv://youtu.be/nalN0J42rrE