Особливості виборчої кампанії 2012

Кількість виборців на одній дільниці обмежать до двох з половиною тисяч, а за дотриманням законності слідкуватимуть через веб-камери. Перший заступник голови Харківської обласної організації “Партії регіонів” Олена Олешко розповіла про нововведення на парламентських виборах. Під них потрапив Харківський район.

 

Харківський район поділили на три частини, між Золочевом, Змієвом та Дергачами. Головна причина, за словами першого заступника голови Харківської обласної організації “Партії регіонів” Олени Олешко, обмеження кількості людей на виборчій дільниці. Їх повинно бути не більше двох з половиною тисяч. Самих дільниць буде понад півтори тисячі.

Олена Олешко, 1й заст. голови Харківської обласної організації “Партії регіонів”

Начав работать, мы смотрим сейчас и анализируем, есть некоторые уже вопросы связанные с дислокацией избирательных участков, не совсем удачно подобраны помещения вот или же избирательные участки расположены в местах не совсем удобных для избирателей.

Також, під час виборів на дільницях планують встановити веб-камери за позабюджетні кошти. Це, за словами Олени Олешко, ще раз продемонструє, що ніяких фальсифікацій бути не може.

Олена Олешко, 1й заст. голови Харківської обласної організації “Партії регіонів”

Когда сформировалась участковая комиссия, любая избирательная комиссия, это уже команда. Да, представители разных политических сил, но это команда, которая попала уже в колесо выполнения заданий, которые определены законом. И им некогда думать, я повторяю, я как практик рассуждаю, некогда думать, что где-то что-то подтасовать. Это колесо и они крутятся всей командой. Как правило что-то там подтасовать очень-очень мало.

Обласний виборчий штаб очолить Олена Олешко. На цей час – вона піде у відпустку з посади першого заступника голови облради.

 

Олена Рижова