"Осінній вернісаж" у галереї Маестро (відео)

Осіння чарівливість Харкова, сніговий спокій зимових Карпат та гарячі барви Криму. Спільна виставка шести молодих харківських митців в галереї “Маестро”.

 

З натури – до галереї. З понад як півсотні робіт, представлених на виставці “Осінній вернисаж” в галереї “Маестро”, є такі, що щойно з майстерень. “Свіжі” – кажуть про них галеристи.

Тарас Селіхов, керівник галереї “Маестро”

Очень много пленерных работ, которые за весенний за летний период, за начало осени, как раз сейчас золотая осень, есть свежые работы только-только написаны. Пейзажы и пленерные и студийные работы и портреты, есть авторские работы в разных техниках выполнены.

Загалом, в експозиції виставки роботи шести художників. Є досвідчені, решта – лишень починають творчий шлях. Для молодої художниці Ольги Мороз, живопис – частина життя.

Ольга Мороз, художниця

Це моє ремесло, я ним живу, я що на природі, що на пленерах, що у майстернях – у мене немає різниці, де я пишу, мені головне, щоб я натягнула полотно, масло і почала писать – це вже радість, коли ти не працюєш у тебе вже руки чешуться.

Леся Каменна художниця в третьому поколінні. Малює з трьох років. Каже, головне не зупинятись на досягнутому. Для художниці – кожна робота, як сходинка.

Леся Каменна, художниця

Каждая картина что-то означает какой то этап в моей жизни. Даже в пейзаже можно показать или грусть, или любовь, или разлуку, или какой-то новый этап в моей жизни куда бы я хотела или устремлялась пойти.

Живописні краєвиди Карпат, Криму та Полісся плюс власне мистецьке бачення. Така виставка без поціновувачів не лишиться.

Наталія Прохорчук, відвідувачка галереї

Я обошла картины, мне все очень понравились, просто в некоторых есть изюминки, то что мне нравится в этих картинах. Побольше б таких выставок. Особенно приятно, то что здесь очень много молодых талантов.

Колективну експозицію молодих харківських митців покажуть і в столиці. А по тому – за кордоном.

 

Леся Кочержук

httpv://youtu.be/5IR469VPQRc