Осінній призов

З Харківщини цьогоріч до війська віправляться більше тисячі двохсот призовників.

В облвійськоматі – гаряча пора. Підготовка до осіннього призову – на фінішній прямій. Самопочуттю призовників-особлива увага. Минулоріч дев’ятеро вояків , що їх медкомісії визнали гідними до служби, довелось вертати додому.

Юрій Калгушкін, заступник обласного військового комісару

Основной упор при проведении призывной компании Осень 2011 будет сделан на работу мед. комиссий как в районах, так и в областном военкомате, с главной целью, чтоб ни один призывник не годный по здоровью не попал в войска для прохождения службы.

Євгена Величка медики визнали гідним для служби. У військо хлопець йде свідомо та заради подальшої кар’єри.

Євген Величко,призовник

Я считаю что в армию сходить актуально для дальнейшей работы, набраться жизненного опыта,больше для таких вот целей , чем родину защищать,для себя лучше!

Бігати від повісток призовникам в облвійськоматі не радять. Минулого року на таких “бігунів” заведені дванадцять кримінальних справ. В переліку покарань для “уклонистів” – навіть ув’язнення на півтора роки. Щоправда, умовне.

Дмитро Чекмарьов, начальник відділення комплектування Жовтневого ОРВК

На первый раз подлягають административному штрафу- 85 нивен.В последующем с ними проводиться беседа и работы,как нами так и органами правоохранительными.В принципе серьёзных проблем не возникает.

Загалом, восени лави війська України поповнять тисяча двісті двадцять юнаків з Харківщини.

Олексій Кулаков