Організації та підприємства регіону налагоджують співпрацю з пенітенціарною службою

Райони Харківщини будуть закуповувати дитячі майданчики, павільйони для зупинок і баки для сміття у виправних установах регіону. Так економитимуть обласний бюджет і пропагуватимуть регіонального виробника, наголосив губернатор Харківщини Михайло Добкін. Напередодні свою продукцію засуджені Олексіївської виправної колонії показали районним та обласним чиновникам.

 

Вироби з деревини, металу, одяг і не тільки. Зазвичай вони прикрашають міські парки, вулиці та тіла військових. Проте не всім відомо, що це – продукція, яку виготовили по той бік колючого дроту Олексіївської виправної колонії. Якість, асортимент та ціну перевіряли обласні та районні чиновники. Голова області Михайло Добкін очільників районів ставить перед фактом.

Так! Мы вам дороги в прошлом году cделали? Чтоб все остановочные павильёны здесь брали. Вы у них брали? Надо ещё брать!

Про якість та доступні ціни добре знають ті чиновники, які не перший рік співпрацюють із пенітенціаріями. Мовляв, замість однієї урни для сміття за пять сотень гривень, тут можна купити аж три.

Сергій Теплицький, міський голова м. Первомайське

В исправительных колониях мы приобретаем скамейки, приобретаем урны. В прошлом году полностью два микрорайона оборудовали мусорными баками. То есть, мы опять заключаем с ними договор на мусорные баки, то есть мы оборудуем ещё два микрорайона.

Представники інших районів запримітили для себе – дитячі майданчики.

Олександр Гусаров, голова Печенізької РДА

Детские площадки, комплексные так называемые, которые по цене конечно же в разы дешевле чем аналоги производителей импортных, или других производителей отечественных. Поэтому мы здесь тоже, я думаю, поработаем и в ближайшее время несколько заказов сделаем на такие именно многофункциональные детские комплексы.

Харківські підприємства, представлені виправними колоніями, щорічно продають своєї продукції більш як на 90 мільйонів гривень. Цього року приріст заробітку склав 20 %. За словами губернатора Харківщини Михайла Добкіна, пенітенціарні підприємства можуть повноцінно забезпечувати регіон усім необхідними обладнанням. Мовляв, і бюджет зекономлений і додаткових робочих місць для засуджених побільшає.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Ничего зазорного в том, что бы покупать те же самые металлические изделия или те же детские площадки в районы и города не изготовленые, как мы обычно покупаем в Санкт-Петербурге, Днепропетровске, а сделанные здесь. Они по качеству ни в чём не уступают, а по цене гораздо доступней.

У разі збільшення замовлень, у колонії пообіцяли збільшити обсяги виробництва.

 

Леся Кочержук