Опалення в усіх школах Чугуївщини стане економічнішим (оновлено)

До початку навчального року залишилось кілька днів. У школах тривають останні приготування. З якістю підготування приїхав ознайомитись губернатор Харківщини Михайло Добкін. У Новопокровському навчально-виховному комплексі вже готові приймати учнів. За словами директора Любові Луганської, встигли все: і підручники прийшли вчасно , і косметичний ремонт закінчили і вікна поміняли.

 

Нові вікна, покрівля та котельня. За словами директора Старогнилицької школи Алли Волкової, за два роки заклад відзначить ювілей – 40 років. Але до цього року капітального ремонту школа не бачила.

Алла Волкова, директор Старогнилицької загальноосвітньої школи

У нас чудесная крыша. Новая, новейшая, а главное уже проверенная дождем. Нигде не капнуло, нигде ничего. Окна нам поменяли буквально за три дня. Теперь у нас просто оновленая школа.

Також цього року всі школи Чугуївського району переведуть на нові котельні. За словами голови Чугуївської адміністрації Володимира Лобойченка, ними будуть обладнені 23 школи району. За підрахунками це дозволить заощаджувати близько 3-х мільйонів гривень на рік. Губернатор Михайло Добкін запевнив, що система переведення об’єктів соціальної сфери на альтернативне паливо може бути поширена на всі райони.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Опыт Чугуевского района будет нами детально изучаться. Здесь все объекты социальной сферы переведены на котлы, которые используют альтернативные виды топлива. Экономия, по расчетам местной власти, за год составит стоимость этих котлов. Фактически, за год котлы окупятся, и на следующий год они дадут существенную экономию бюджетных средств, которые можно направить на ремонт школ и дошкольных учебных заведений.

Олена Рижова