Олексій Петренко зібрав аншлаг

Кремезна статура та майстерна психологічна гра. В числі гостей “Харьковской сирени” і народний артист Росії Олексій Петренко. На його творчій зустрічі – аншлаг. Витрачати час на акторські байки Петренко не став – читав класику, байки та співав.

 

Серед гостей “Харьковской сирени” зірок не бракує. У творчому доробку народного артиста Росії Олексія Петренка – майже півсотні тільки кінострічок.

Андрій Компанієць, харків’янин

Фильмы “Сибирский цирюльник”, “12” видели все. Приятное из этого всего, что Алексей Петренко наш земляк и, вы знаете, увидеть его вживую, прикоснуться к нему, ну не в прямом смысле конечно, к его творчеству

Олексій Петренко родом з Чернігівщини. Акторському фаху вчився у Харківському театральному інституті. Нині це – університет мистецтв. Його викладачка зарубіжної літератури Ніна Логвінова донині працює з майбутніми акторами. Жінка, не зважаючи на нинішній зірковий статус учня, згадує – дисципліною студент Петренко похвалитись не міг.

Ніна Логвінова, викладачка університету мистецтв

Как живчик носился по институту я помню, как одной девчонке он подножку поставил, она чуть с лестницы не упала, побежала жаловаться. Его вызвали и “Как ты себя ведешь, Петренко? Ты плохо себя ведешь.”. А он: “Как умею так и веду.”

На творчій зустрічі з Олексієм Петренко – аншлаг. Менше спогадів – більше акторської майстерності. Петренко читає уривки з творів класиків, розповідає байки та співає. Причому, як російською так і українською. Його творча манера – неповторна і лишень йому притаманна.

Вадим Шевякін