Оковита призвела до біди. В Харківському районі затримали чолов'ягу, який вбив подружжя

Подвійне вбивство в селі Хролі, Харківського району. До трагедії призвела оковита. Під її впливом нетверезий гість позбавив життя чоловіка та його співмешканку.

 

Мешканці Хролів, чоловік із дружиною продовжували святкування нового року, коли до них з пляшкою завітав знайомий. За словами правоохоронців, між гостем та господарями будинку виникла сварка, яка швидко перетворилася на бійку.

В’ячеслав Сторожев, майор міліції

Избил хозяина дома, вступившуюся в драку жену, чтобы размирить их тоже была избита гостем. В результате полученых травм скончалась. Пришедший в себя хозяин дома попытался побежать и позвать на помощь, но был настигнут возле ручья.

За словами матері загиблого, у будинку також знаходилася неповнолітня донька подружжя, яка бачила смерть матері на власні очі. Після трагедії дівчину доправили до лікарні. Вона досі у шоковому стані.

Надія Герасимівна,  мати загиблого

Я прийшла в хату. Дивлюся у дитини руки ходором ходять. Що я таких рук ніколи не бачіла, щоб так руками махали і трусилася вона вся от і усе. Дитина он у 7-й лікарні, коли вийде – врач сказала не ізвестно.

Підозрюваного у вбивстві подружньої пари правоохоронці затримали за декілька годин. Ним виявився двадцяти чотирирічний мешканць Борівського району. Наразі триває слідство. Якщо провину молодика доведуть у суді, на нього чекає довічне ув’язнення.

 

Олексій Кулаков