Оговтались від поразки та сподіваються на підтримку 12-го гравця

Квиток у чверть фінал чи матч престижу. Найбажаніщим місцем , де  мріє опинитись кожен уболівальник національної футбольної  збірної, сьогодні буде Донбас Арена .

Від самого ранку до Донецька почала стягуватися  армія фанів – близько п’яти тисяч  англійців та  уп’ятеро більше  українців. Коментуючи напередодні настрій перед грою, українські футболісти запевняють- від поразки оговтались , а сьогодні їм виграти допоможе підтримка дванадцятого гравця.

Андрій П’ятов, голкіпер національної збірної
если б на футбол не ходили люди, футбол был бы скучным . поэтому , я уверен, завтра они нас будут стопроцентно поддерживать

Гравці обох збірних вийдуть на поле із жалобними пов’язками – у одного з українських тренерів помер батько, у форварда англійців-пішла з життя мати. Натомість, боротись за перемогу налаштовані обидві команди. Ціна питання- чверть фінал чемпіонату Європи.

Рой Ходжсон , гол. тренер збірної Англії
ми мали можливість оглянути поле Донбасс арени, незважаючи на дощ , воно у доброму стані , ми задоволені своєю тренувальною сесіює у Харкові, плюс у нас немає травмованих , ми налаштовані грати і вийти з групи

Громадську безпеку  на вулицях Донецька сьогодні  пильнують майже дві з половиною тисячі правоохоронців , з них шість сотен будуть  патрулювати околиці Донбас Арени» з собаками та на конях. Ще сотня  міліціонерів стежитимуть  за порядком у фан-зоні . Наразі, очільник УЄФА Мішель Платіні, що його цитують інтернет видання,  сказав- Україна та Польща вже виграли Євро   , маючи на увазі високий рівень проведення футбольного єврочемпіонату.