Оформити субсидію з початку опалювального сезону можна до 11 грудня

Харків’яни, доходи яких не дозволяють платити за житлово-комунальні послуги, можуть звертатися за призначенням субсидії.

Як повідомили в Департаменті праці та соціальної політики, якщо звернутися до управління праці та соціального захисту населення до 11 грудня, субсидія буде призначена з жовтня. Для оформлення потрібно надати лише два документи: заяву та декларацію. Документи для призначення субсидії можна також відправити поштою.

У департаменті зазначили, що всі обмеження щодо майнового стану громадян, крім здійснення одноразової дорогої покупки (на суму понад 50 тис. грн), скасовані.

Зазначимо, що в районні управління праці та соціального захисту населення Харкова за субсидіями вже звернулося близько 72 тис. харків’ян. Всього в роботі знаходиться понад 124 тис. справ, з них 52 тис. 600 справ – отримувачів субсидії в опалювальний період 2014-2015 року, яким переоформлена субсидія на наступний період без звернення громадян. Всього в Харкові призначено 118 тис. 657 субсидій, що становить 95,42% загальної кількості звернень.