Одразу 2 кімнати для відеоконференцій до послуг Юлії Тимошенко

Комп’ютери, плазмовий телевізор, мікрофони та ліжко для «лежачих» пацієнтів, таких як екс-прем’єрка Юлія Тимошенко. У лікарні Південної залізниці продемонстрували умови для проведення відеоконференцій.

 

Техніку привезли до лікарні Півненної залізниці тимчасово, розповідає  головний лікар Михайло Афанас’єв. Проте,  все зроблено з комфортом.

Михайло Афанас’єв, гол. лікар ЦКЛ № 5

Здесь, вы видите, на самом экране расположена видеокамера широкополосная и позволяет видеть все, что происходит. Для определенного удобства работы группы людей здесь установлены несколько столов на которые поставлены устройства аудиосвязи. Это устройство служит и динамиком и микрофоном с очень хорошим качеством звука.

Кімнату для відеоконференції, кажуть лікарі,  використовуватимуть, переважно, для власних професійних потреб. Але не виключають можливість проведення телемосту лікарні та апеляційного суду, де проводиться слухання у справі Юлії Тимошенко. Проте, за словами її захисника Сергія Власенко, Тимошенко написала повторну відмову від участі в відеоконференції. Захисник ув’язненої шукає ознаки змови .

Сергій Власенко, захисник Ю. Тимошенко

Застосовуючи грубу силу,  притягти недолікувавши Юлію Тимошенко в суд з метою прискорити розгляд справи за свальсифікованими звинуваченнями, до того як європейський суд розпочне слухання 28 серпня у Стразбурзі

В Качанівській колонії заспокоюють Власенка: раніше ніж Юлія Тимошенко не завершить лікування,  залишатиметься на лікарняному ліжку. До речі, на території колонії також  відкрили кімнату для відеоконференції. За словами начальника колонії Івана Пєрвушкіна,  вже, навіть, встигли випробувати.

Іван Первушкін, нач. Качановської виправної колонії

Здесь уже проведено 2 заседания с аппеляционным судом. они прошли нормально- и по техническим условиям и бытовым.
Григорій Мар’яновський, провозахисник
Это делается только для удобства осужденных. Ну в колонии во всяком случае , осужденных, те которые не могут выехать по состоянию здоровья или другие какие-то обстоятельствав суды, в судебные заседания
Іншим ув’язненим така кімната допомагає уникнути далеких переїздів до Києва і дає можливість у більшш комфортних умовах переживати стрес судових засідань. Чим так лякає перспектива відеоконференції пані Тимошенко, її захисник Сергій Власенко не пояснює.

Олена Рижова