Одного застрелили, одного поранили – стрілянина на вул. Данилевського (оновлено)

В центрі міста вбито людину. Вчора під житловим будинком на вулиці Данилевського невідомий стріляв з пістолету в двох чоловіків. Одного поранено, інший загинув на місці злочину. Трагедія сталася в неділю вранці. 30-річний чоловік, що мешкав по вулиці Данилевського, 10 разом із дружиною збирався їхати за місто на відпочинок. Поки він чекав жінку біля під’їзду, до нього у машину підсів знайомий. Під час їхньої розмови почалася стрілянина. Господар автомобілю від числених кульових поранень загинув на місці, його товариш встиг вибігти з машини і сховатися під аркою будинку. Він як раз і звернувся по допомогу до лікарів, адже отримав поранення у руку. Ані мотивів злочину, ані сам вбивця поки що не знайдені. У міліції пояснюють – ведуться оперативно-пошукові заходи.

Ігор Сенчук, заступник начальника ГУ МВС у Харківській області

При осмотре места происшествия были изъяты гильзы, пули, из которых были произведены выстрелы. Кроме того, при дальнейшем осмотре, по месту отхода преступника в кустах был обнаружен пистолет.

Працівниками слідчого управління МВС у Харківській області порушено кримінальну справу за фактом навмистного вбивства двох і більше осіб.

 

Вікторія Котова