Один із 6-ти міських пляжів Харкова готовий до купального сезону

На харківських міських пляжах усувають останні недоліки, а один з них готовий приймати відпочиваючих, – повідомили в мерії.

пляж готов

Орендарі Журавлівського гідропарку – ТОВ «Контакт Плюс» – отримали санітарний паспорт. Про це сьогодні, 9-го червня, розповів головний фахівець відділу держнагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держхарчпотребслужби в місті Харкові Вадим Шарапов.

За його словами, пляжний сезон у Журавлівському гідропарку вже відкритий. Територія пляжу очищена від сміття і упорядкована, приведені до ладу малі архітектурні форми і роздягальні. Гідропарк обладнаний необхідною кількістю сміттєвих контейнерів і урн. У зоні відпочинку також проведені дезінсекційних заходи.

Всього в Харкові 6 міських пляжів, решта 5 з них нині усувають останні недоліки, визначені інспекцією, і в них беруть проби води. За словами Вадима Шарапова, якщо стан пляжів і вода у водоймах будуть відповідати санітарним нормам, вони також отримають санітарні паспорти.

Довідково:

У Харкові облаштовано шість рекреаційних зон для відпочинку городян. Це пляжі, розташовані в Олексіївському лугопарку, Журавлівському і Удянського Гідропарку, на берегах Основ’янського, Безлюдівського і Петренківського водойм. Перед початком літнього сезону в зонах відпочинку були проведені перевірки щодо дотримання Правил благоустрою території. На міських водоймах встановлено 8 рятувальних постів, які оснащені всім необхідним обладнанням.