Обмін досвідом та поради експертів – семінари-практикуми для представників органів місцевого самоврядування

Обмін досвідом та поради експертів. Такий сенс семінарів-практикумів для представників органів місцевого самоврядування, що від вересня тривали на Харківщині.

 

Знання за плечима не носити. На підсумковий семінар-практикум до Богодухова з’їхались представники органів місцевого самоврядування зі всієї Харківщини.

Іван Самотін, заступник голови Богодухівської райради

Це дуже корисна справа, особливо для селишних рад, тому що вони завжди варяться в собствєнном соку, та не в кожного є інтернет і це дає велику допомогу в практичній роботі.

Такі семінари в області тривають від вересня. Питання, що обговорюють під час них, суто конкретні. Експерти в різних галузях розповідають про тонкощі земельного законодавства, вчать депутатів ефективно управляти майном териториальних громад. В ході підсумкового семінару-практикуму йшлось про виконання цьогорічного бюджету та планування місцевих кошторисів на рік наступний. Сергій Чернов, голова облради, певен – користь від подібних семінарів неабияка. Мовляв, половина депутатів отримали мандати лишень цьогорічь. Досвіду бракує. В ході семінарів їх учасники сформували, навіть, невеличку бібліотеку. Видання, що мають стати настольними для кожного представника органів місцевого самоврядування.

Сергій Чернов, голова облради

Вот мы и выпустили библиотеку руководителя, которая охватывает все направления жизнидеятельности органов самоуправления. Думаю она будет полезной каждому руководителю и поможет в практической работе.

Знання, набуті під час семінару, особливо в нагоді стануть із нового року. Тоді в області стартує конкурс на кращій міні-проект розвитку територіальних громад. Тематика проектів – різноманітна, аби вони були на користь жителів села, селища чи то міста.

Людмила Немикіна, голова обл. комісії з питаннь бюджету

Это могут быть и строительство остановки и детской площадки, это может быть и уход за памятниками Великой отечественной, и так далее.

На втілення в життя проектів-переможців конкурсів закладені гроші в обласному кошторисі.

 

Олексій Кулаков