Область вітала працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості

kharkivoda.gov.ua

Від їхньої праці залежить робота усіх галузей промисловості та комфорт кожного українця. У неділю професійне свято відзначатимуть працівники нафтової, газової і нафтопереробної промисловості. Винуватців свята Харківщини сьогодні вітали обласні владники.

 

Працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості з профсвятом привітали в обладміністрації. Кращих нагородили почесними грамотами та подяками. Самі винуватці свята Харківщину називають газовою столицею України. Мовляв, саме тут видобувають майже половину усього вітчізняного блакитного палива. Газ жартів не вибачає, кажуть фахівці. Тож напередодні свята одне з головних побажань – уникати аварійних ситуацій.

Олег Григоренко, електрогазозварник Краснокутської дільниці газопостачання

Безаварийных ситуаций, здоровья крепкого и счастья в жизни.

Євген Волосник, головний геолог газопромислового управління “Щебелинкагаз”

Своим коллегам в честь профессионального праздника нашего я конечно хочу пожелать здоровья. Это самое главное, то, что необходимо для нашей ежедневной и порой круглосуточной работы.

З вітаннями до працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості звернувся віце-губернатор Валентин Дулуб. Ця галузь, переконаний чиновник, основа економіки та енергетичної незалежності країни. Винуватцям свята він також нагадав про відповідальне завдання, що наразі ставлять перед ними уряд і Президент.

Валентин Дулуб, заступник голови ХОДА

Вже стоїть питання про те, щоб найближчими роками зменшити залежність нашої газової отраслі від інших постачальників з інших держав.

 

Анастасія Горєлкіна