Обласна дитяча лікарні №1 отримала обновок на 26 млн.грн.

Системи інтенсивної терапії для новонароджених, апарати штучної вентиляції легенів, штучного дихання й дихальної терапії, аналізатор газів крові й електролітів та ще цілу низку вкрай необхідної техніки придбали коштом обласного бюджету. На це витратили 26 млн.грн.

обласна дитяча

За рік пацієнтами цього медзакладу стають майже 90 тис. дітей. З 2014-го року, з початком бойових дій на Донбасі, висококваліфіковані медики закладу прийняли 5 тис. маленьких мешканців Донецької та Луганської областей.

Сертифікат на 23 одиниці нового обладнання губернатор Харківщини Юлія Світлична передала головному лікарю Обласної дитячої лікарні №1 Оксані Піонтковській .

Лікарня отримала інкубатор для звичайного догляду за немовлятами, системи інтенсивної терапії для новонароджених, апарати штучної вентиляції легенів, апарат для штучного дихання та дихальної терапії, аналізатор газів крові та електролітів, інфрачервоний нагрівач, наркозно-дихальний апарат, мийно-дезінфекційну машину, операційний світильник, каталку для транспортування пацієнтів, рентгенографічну та флюороскопічну системи.

Оксана Піонтковська розповіла, що отримане обладнання працюватиме в 2-х реанімаціях (одна з них – неонатальна, де знаходяться діти від самого народження до 28 днів), у рентгенологічному відділенні та відділенні патології новонароджених, в ургентно-операційному блоці.

 

Довідково:

Харківська обласна дитяча клінічна лікарня №1 – найпотужніший заклад свого профілю в області. Тут цілодобово надають високоспеціалізовану допомогу дітям та підліткам до 18 років. Щорічно до закладу звертаються понад 90 тис. пацієнтів, з них понад 20 тисяч госпіталізують до відділень стаціонару. Лікарі ОДКЛ № 1 за рік виконують до 100 тисяч хірургічних маніпуляцій, 7000 планових та ургентних операційних втручань, у тому числі понад 300 – ендовідеоскопічним способом. Тут оперують дітей раннього віку з вродженими вадами розвитку, онкохворих, проводять складні ендовідеолапароскопічні та ендовідеоторакаскопічні, реконструктивні та реконструктивно-пластичні операції тощо.

За матеріалами сайту ХОДА