Новий сучасний стоматологічний кабінет відкрили у Харківському районі

Новий сучасний стоматологічний кабінет відкрили у Харківському районі на базі Пономаренківської медамбулаторії загальної практики сімейної медицини. Тепер всі жителі сільської ради зможуть користуватися високоякісними медичними стоматологічними послугами. Потужність нової стоматологічної установки дозволяє лікувати зуби в два рази швидше і без болю.

 

У Хролях на базі Пономаренківської амбулаторії відкрився новий стоматологічний кабінет. Оснащення сільських лікарень та ФАПів сучасними стоматкабінетами проходить у рамках соціального проекту депутата облради Євгена Мураєва. Це вже шостий кабінет з капітальним ремонтом приміщень і високотехнологічною стоматустановкою. 5 таких кабінетів успішно функціонують в Зміївському районі.

Євген Мураєв, депутат Харківської обласної ради

Дело в том, что мы стараемся сделать доступную медицину в каждом отдаленном уголке наших районов. И люди должны получать качественные услуги, где бы они не проживали.

Нові кабінети з’являються на місці старих, де обладнання треба було міняти ще 25 років тому, кажуть лікарі.

Наталія Жуковська, головний лікар Пономаренківської амбулаторії

Люди боялись садиться в стоматологическое кресло, без особой радости лечили зубы. И вот благодаря социальному проекту Евгения Владимировича Мураева, мы получили новую стоматологическую установку, которая значительно повысила оказание стоматологической помощи как взрослым, так и детям.

В амбулаторії працює два лікаря-стоматолога, один з яких Олександр Швєцов, каже, що останнім часом пацієнтів стало більше і вони дуже задоволені. За перший стартовий місяць роботи обслужили близько 700 пацієнтів. Нова стоматологічна установка відповідає всім сучасним медичним стандартам, дозволяє надавати безболісну допомогу і проводити комфортний прийом пацієнтів.

Олександр Швєцов, лікар-стоматолог

Здесь есть все необходимое: есть турбинные наконечники, подведена вода, слюноотсос, бесслушный компрессор. Кресло регулируется, что очень нравится пациентам.

Дарина з мамою прийшла на профілактичний огляд. Дівчинка розповідає, що раніше, наприклад, сама виривала собі зуби. Зараз дівчинка готова приходити на профогляд, бо задоволена новим кабінетом і лікарями. Каже, що навіть в Харкові не так як тут.

Дарина, пацієнтка

Здесь лучше, здесь не грубые люди.

Пояснити сільській дітворі, як слід піклуватися про свої зуби, виховати навички здорового способу життя, каже Євген Мураєв, одне із завдань його соціального проекту. У найближчих планах депутата Євгена Мураєва – відкриття аналогічних кабінетів ще в 4 амбулаторіях Зміївського та Харківського районів.

 

Світлана Слободян