Новий спортивний зал до Дня знань Красноградській школі №1(відео)

www.oblrada.kharkov.ua

Подарунок до нового навчального року. Щоб діти не вчилися в дві зміни Красноградську школу відремонтували, дочекались і нового спортивного залу – мрію вcіх поколінь. Напередодні, в День знань, школярі Красноградської школи оцінювали результат. А в університеті внутрішніх справ у цей день зустрічали новачків з різних ВНЗ України.

 

Першого вересня у харківському виші правоохоронців не тільки святкували день знань, але й зустрічали поповнення. Близько тисячі двухсот студентів та курсантів з усієї України перевелись на навчання до Першої столиці. Це частина міністерської програми оптимізації відомчих вищих навчальних закладів. Ректор університету Олександр Бандурка запевняє – до зустрічі новачків підготували все необхідне. Усім вистачить місць у спеціально відведеному та вже відремонтованому гуртожитку. Викладачі спершу приділятимуть їм більше уваги та допомагатимуть звикнути до нового вишу. Олександр Бандурка зізнається – рідний університет вважає найкращім у країні. Тож не сумнівається, новачки отримають у Харкові гідну освіту та про переведення не пошкодують.

Олександр Бандурка, ректор ХНУВС

Я давно виступав за створення потужних навчальних комплексів, де буде потужна бібліотека, гарна матеріально-технічна база, а головне потужний корпус професорсько-викладацький.

Олександр Бандурка також привітав з початком нового навчального року вихованців Харківської спеціалізованої школи-інтернату «Ліцей міліції». З нагоди свята він подарував ноутбук і поспілкувався із ліцеїстами.

Мінус – двохзмінка. Плюс – новий сучасний спортивний зал, бібліотека та шість нових класних кімнат. Так новий навчальний рік почали у першій школі Краснограду. Ремонт такого обсягу – все одно що новобуд . Йому радіють і педагоги, і дітвора.

Геннадій Безбородов, директор школи № 1 (Красноград)

До цього моменту учні нашої школи навчались в дві зміни, було дуже важко, а з нового навчального року всі наші учні підуть в одну зміну.

Ірина Казюпа, другокласниця

Новый корпус, там сделали хорошые ступеньки, красивый вид.

Вдалого навчального року красноградським школярам та педагогам побажав голова облради Сергій Чернов. Будівництво нового корпусу школи, що почалось рівно рік тому, тривало під його особистим контролем. Реконструкція масштабна. Новобуд об’єднали з вже існуючою триповерхівкою школи. Всі вікна замінили на енергозберігаючі, санвузли та душові кабінки з вулиці перенесли до приміщення, полагодили дах та околиці навчального закладу.

Сергій Чернов, голова облради

Это мечта не одного поколения педагогов, родителей и детей, чтоб в школе был современный спортивный зал, санузлы в помещении. Классные комнаты в достаточном количестве, чтобы проводить занятия в одну смену.

Реконструкцію здійснили за обласний кошт. У перспективі – будівництво сучасної їдальні.

 

Анастасія Горєлкіна, Леся Кочержук

httpv://youtu.be/NMmz_uvoNdk