Новий крок України до Європи – спостерігачі ПАРЄ про вибори-2012

Чергові парламентські вибори, новий крок України до Європи – переконані міжнародні спостерігачі від Парламентської асамблеї Ради Європи.

Українські вибори відбулися на достойному рівні  відповідно до усіх міжнародних стандартів – про це заявили представники парламентської асамблеї ради Європи. Зокрема, її очільник Мевлют Чавугошоглу сподівається, що всі політичні партії, які пройдуть до Верховної Ради,  об’єднаються заради народу та реформ.

Мевлют Чавугошоглу Голова ПАРЄ

Ми оцінили ці вибори, як дуже гарні. Голосування і підрахунок голосів був відкритим з дотриманням усіх вимог. Я сподіваюсь,що всі політичні сили, що пройдуть до Верховної Ради, зберуться разом заради реформ . І ми як рада Європи маємо більш активно співпрацювати з Україною і бути партнерами.

За словами спостерігачів жодних скарг щодо організації виборчого процесу та підрахунку голосів не було. Олександр Саковский із Латвії, спостерігав за перебігом виборів в Одесі. Зазначив високий рівень підготовки тамтешніх членів дільничних комісіій.
Олександр Саковський – член делегації Латвійського парламенту в ПАРЄ
мы везде констатировали одну картину , мы видели,что изберательные комиссии хорошо подготовлены, не было ни одного случая где не присутствовала часть комиссии , где бы вообще не было наблюдателей , в смысле процедуры выборы очень хорошо организованы .

Міжнародні спостерігачі зазначають – такий рівень проведення виборів, це відчутний крок України до Європи. А ще наполягають пожвавити їхній діалог.   Адже саме така співпраця, на думку представників ПАРЄ, надасть можливості для стабільного майбутнього.

За матеріалами УТР