Новий формат роботи Держкомзему (відео)

Що гальмує роботу і чи є ресурс для покращення результату. Під час засідання обласної міжвідомчої групи з земельних питань йшлось, зокрема, про темпи видання в області держактів на землю.

 

 

Пообіцяли-зробили. Два тижні тому в облуправлінні Держкомзему заявили про новий формат роботи. За два тижні зобов’язались видати близько десяти тисяч вже підписаних актів на землю. Вже майже впорались. Своїх власників знайшли більше, аніж сім тисяч документів. Натомість черги біля Деркомзему не зменшились, каже віце-губернатор Василь Хома. Чиновник пояснює – їх причини суто технічні.
Василь Хома, зуступник голови ХОДА

Во первых это автоматически ведет к огромным очередям в приемные дни. Во-вторых граждане зачастую не хотят и не могут воспринимать узкопрофессиональные замечания госкомзема о неправильности оформления землеустроительной документации или неккоректности составления обменного файла.

Об”єктивних причини, щоб гальмували процес видачі актів, немає – в цьому певен губернатор Харківщини Михайло Добкін.

Михайло Добкін, голова ХОДА

У вас там в последнее время, как пороблено было. Все никак не могли за ум взяться.

Наразі, від середини позаминулого року до обласного держкомзему надійшло майже сто двадцять п’ять тисяч заявок на отримання держактів на землю. Актів видали вшестеро менше. Причому третину від кількості виданих – за останні кілька тижнів. В обладміністарції переконані – є резерви для активізації цієї роботи.
Михайло Добкін, голова ХОДА

Судя с того какие очереди видел Василий Васильевич Хома под Харьковским районом, когда они были. Заявок должно быть много. Я считаю, что если вы будете выдавать в месяц менше 5 тысяч актов – это так вам для разогрева.

За останній місяць, каже губернатор, з’ясовані усі обставини, що заважають працювати з оформленням документів на землю. Передусім, землевпорядні компанії скаржаться на відсутність єдиних вимог від держкомзему.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Отсутствие общих требований ДЗК, а по большому счету это можно квалифицировать, как ведение двойных стандартов, когда требования к разным субъектам предъявляются разные.

В облуправлінні держкомзему обіцяють – вже до четверга визначаться із єдиними стандартами. А на середину грудня запланована нарада, де і підіб’ють підсумки роботи з наведення ладу у сфері земельних відносин на Харківщини.

 

Павєл Посохов

httpv://youtu.be/IWVblCqa_uk