Нового ректора академії міського господарства представили колективу

Заслужений будівельник України, доктор наук з державного управління, перший заступник губернатора і відтепер – ректор. Володимира Бабаєва у якості нового очільника академії міського господарства представили колективу.

 

Оплесками та квітами вітали в академії міського господарства нового ректора – Володимира Бабаєва. У нього за плечима – роки роботи в міськраді та обласній адміністрації. Очолювати академію з майже дев’яносторічною історією, певен новопризначений ректор, чимала відповідальність. Не за горами і нововведення – академії планують присвоїти статус університету.

Володимир Бабаєв, ректор Харківської національної академії міського господарства

Я постараюсь сделать максимум тех серьезных вещей, которые сейчас поставлены перед высшей школой и Президентом, и обласной администрацией, и органами местного самоуправления.

Привітав свого наступника і колишній очільник академії Леонід Шутенко. Тут він працював півсторіччя. Відтепер став почесним ректором.

Леонід Шутенко, колишній ректор Харківської національної академії міського господарства

Это мой второй дом, я счастлив, что я здесь учился, работал, созидал.

Побажати новопризначеному ректору успіхів на новій посаді з’їхались обласні та міські владники. Чиновники переконані – таке нововведення академії піде на користь.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Я всегда с гордостью говорю, что у нас есть академия городского хозяйства, которая готовит хороших специалистов. Я уверен, что и в дальнейшем у нас не будет и малейшего повода усомниться в этом.

Володимира Бабаєва ректором академії призначено на сім років. Посаду першого заступника губернатора відтепер обійматиме Валентин Дулуб.

 

Анастасія Горєлкіна