Новий Губарівський міст витримуватиме втричі більші навантаження

Будівництво нового мосту на трасі “Харків – Охтирка”, ремонт окружної та ліквідація ямковості на районних автошляхах. У дорожників Харківщини – гаряча пора.  Додаткові гроші на ці потреби, чверть мільярда гривень, надійшли з держбюджету.

губар міст

На 75-му кілометрі дороги Харків-Охтирка кипить робота. Ремонтують закритий майже 10 років тому Губарівський шляхопровід та приводять до ладу прилеглі території. Бригади працюють вдень та вночі.

Сергій Охота, гол. інженер фірми-підрядника

Мы находимся с Вами на участке первой и второй опоры. Технологичсекий процесс – разработка грунта, подготовка основания.  Сейчас идет разработка котлована, потом очистка, ручная доработка полностью земляных работ.

Аварійним цей міст був визнаний ще у 2007-му році. Наступного року рух по шляхопроводу закрили та направили через Полкову Микитівку, а це – додаткові 15 км в об’їзд розбитою дорогою.

Євген Зражевець , директор  облавтодору

Ви знаєте люди постійно зверталися для ремонту цього шляхопровіду, тому що коли літо, ще півбеди, а коли зима, той обхід, що облаштований він не зовсім приспособлений для великовагковиків. Це другорядна дорога, яка іде через Микитівку, вона вкрай зношена.

Новий міст буде більшим та набагато потужнішим за зруйнований. Якщо раніше він був розрахований на навантаження до 13-ти т, то нині мостом зможе іздити транспорт вагою до 40-ка т Загалом цьогорічний ремонт автошляху Харків – Охтирка, частиною якого є Губарівський шляхопровід, обійдеться у 124 млн.грн. Щє один об’єкт, який потрапив до списку сезонних ремонтних робіт – окружна дорога. Це, зокрема, ділянки від Пісочина до Високого, Безлюдівка – Рогань і ділянка від ринку “Лоск” до повороту на Чугуїв.

Крім цього, продовжується відновлення дороги Чугуєв – Мілове, автошляхів поблизу та у місті Ізюм, а також ділянок у Валківському, Золочівському та інших районах.

Сергій Пляка, заст. начальника облатодору

Укладка асфальто-бетонной смеси в городе Валки, продолжаются работы между Близнюками и Барвенковым – километр нового покрытия и полтора подготовки. Продолжаются работы в Золочевском районе основания подготовлены на четверг на укладку асфальто-бетонной смеси.

За минулий тиждень на 10-ти тис. кв. м обласних доріг провели ямковий ремонт. На це витратили майже 1 тис. 200 т асфальто – бетонної суміші – розповідають в автодорі

Віталій Мачула, заст. директора з ремонту та утримання автодоріг облатодору

В основном это были работы по ямочному ремонту. За счет местных бюджетов: это Первомайский район, это Кегичевский район, Красноградский, Печенежский, Изюмский район и Змиевской . Также, за счет средств государственного бюджета проводились работы по таким направлениям: Киев – Харьков – Довжанский, Харьков- Ахтырка, Харьков Красноград, дорога которая ведет на Днепр, Полтава Красноград, Валки – Пархомовка.

Усього ж на ремонт автошляхів Харківщини з державного гаманця виділили додаткові 250 млн.грн. Гроші на відновлення доріг надходять за графіком, тож і усі заплановані на поточний сезон роботи автодорожники обіцяють виконати у строк.

Мілен Мода