Нові тваринницькі ферми з'являться у Валківському районі

Великі гроші йдуть у село. У Валківському районі з’являться нові тваринницькі ферми. Зі слів керівництва району, у цей проект інвестори вкладуть майже 170 мільйонів доларів.

 

Земельну ділянку під корівники інвестори знайшли саме у Валківському районі, розповів голова райдержадміністрації Микола Малявін. Вона знаходиться на під’їзді до Валок, у селі Черемушна.

Микола Малявін, голова Валківської РДА

Им надо порядка 60 гектаров земли. Для того, чтоб построить 4 коровника. Каждый из них по 750 голов на 3 тысячи голов молочного дойного стада.

У Валківському районі сьогодні вже є понад 3 тисячі голів великої рогатої худоби. Вони утримуються у 5 господарствах, розповів Микола Малявін. Раніше молоко перероблялося не у Валківському районі. Проте вже за тиждень у Валках розпочне роботу модернізоване молокопереробне підприємство. Воно відновлене на базі старого молокозаводу, який останні 3 роки не працював.

Микола Малявін, голова Валківської РДА

Мы возим свое молоко по разным районам. Хотелось бы, чтоб это было – конечно приятно и Богодухову помогать, и другим. А когда это в одном районе, то сами понимаете, что это и расчет, и рабочая сила, и деньги в бюджет.

Валківський молокозавод, кажуть очільники району, вироблятиме сир, молоко та інші види продукції.

 

Світлана Маренич