Нові тарифи вже перераховано, – Геннадій Кернес

Квартирна плата з цього року підвищиться, але не дуже. Сьогодні Харківський міський голова, Геннадій Кернес, заявив, що тарифи остаточно перераховано і нові ціни по гаманцях городян сильно не вдарять.

 

Всі тарифи перераховано – вони піднялися, проте не так високо як збиралися. Дізнатися скільки точно треба платити за квартиру можно буде зі спецвипуску газети “Харьковские Известия”. За словами міського голови Геннадія Кернеса, примірники роздадуть у кожному районі міста. У них тарифи будуть зазначені поквартирно.

Геннадій Кернес, харківський міський голова

В 5-ти этажном доме без лифта платили 36 грн.с 1 января должны были платить 54 грн.Теперь будут платить 47 грн. В гривнах это примерно 11 гривен, а раньше подорожание было 20 гривен.

Натомість для мешканців застарілих будинків, яких у Харкові налічується трохи більше тисячі, тарифи зменшаться, аж у два рази. Крім того, за словами міського голови Геннадія Кернеса, в Харківських багатоповерхівках встановлять нові, енергозберігаючі прилади освітлення, які допоможуть заощадити бюджетні кошти.

Геннадій Кернес, харківський міський голова

Город Харьков участвует в пилотном проекте Кабмина и мы уже получили на 4.5 млн оборудования энергосбережения. Это диоидное освещение, которое мы будем устанавливать возле подъездов. Это наша прямая задача.

Також Геннадій Кернес, відмітив, що Харкову потрібно триста міліонів гривень щорічно на модернізацію житлового фонду. Вік більшості будинків у місті- за п’ятдесят і вони потребують капітального ремонту. За словами мера, цього року деяікі кошти, на модернізацію будинків, можуть бути виділені Кабміном.

 

Олексій Кулаков