Нові рентгенапарти в кожен район області (відео)

Точна діагностика – ефективне лікування. В усіх районних лікарнях області встановлять нові рентгенівські апарати, про це під час сесії облради розповів Сергій Чернов, голова облради. Медичне устаткування придбають за державний кошт.

 

Додаткові кошти на будівництво метро, зарплати та нове медичне обладнання. Харіквщина отримає з держбюджету триста мільйонів гривень. Третину коштів, розповів голова обласної ради Сергій Чернов, планують витратити на будівництво метрополітену. Майже на сімдесят мільйонів придбають медичне обладнання.

Сергій Чернов, голова обласної ради

69 миллионов гривен выделено на приобретение нового медицинского оборудования. Я хотел бы отметить, что после релизации этого проекта все районные больницы области получат новое рентгено-диагностическое оборудование.

Рентгенівські апарати в лікарнях не міняли майже двадцять років, каже віце губернатор Ігор Шурма. Тож обласні владники розробили спеціальну програму їхньої заміни. Її затвердили у кабміні. За планом, кошти почнуть надходити вже восени. Спершу нове обладнання отримають чотири лікарні, що обслуговуватимуть футбольний чемпіонат Європи. Окрім стаціонарних рентгенів за ці гроші також придбають пересувні.

Ігор Шурма, заступник голови ХОДА

Ми закупимо 9 флюрографів цифрових, які будуть встановлені на машинах. Ці машини передамо до районних центрів і буде організований систематичний об’їзд сіл, кожного села Харківської області.

Нове обладнання – у відремонтоване приміщення. Районні лікарні, наголосив Ігор Шурма, мають зробити капітальні ремонти ренгенівських кабінетів. Це вже за кошти районних бюджетів.

 

Анастасія Горєлкіна