Німецькі комікси для харків'ян

Європейське буття у малюнках. До Харкова привезли виставку німецьких коміксів. У фоторепродукціях представлені такі напрямки як авангард, так і роботи нового покоління, що надають перевагу інноваційним стилістичним та оповідальним підходам.

 

Незвичайні ілюстрації у форматі коміксів. Подорожуюча виставка, що цього разу завітала до Харківського художнього музею. Напередодні ознайомитися із світлинами німецьких художників мали змогу одесити. Куратор виставки Катерина Борцова, вважає такий жанр доволі новим для України, але все ж цікавим.

Катерина Борцова, куратор виставки

Для молодежи это будет интересно, для них это будет расширением кругозора, то что творится в Западной Европе, то что модно в Западной Европе. Ну а людям более старшего поколения, будет любопытно посмотреть.

На презентацію коміксів завітали не тільки пересічні громодяни а й професійні художники. Леонід Сторожук, художник-карикатурист. Для нього жанр коміксу майже рідний. Художник пригадує, як колись у дитинстві він вперше побачив комікс – це стало любов’ю на все життя.

Леонід Сторожук, художник-карикатурист

Комиксы это большие сериалы, большие мультфильмы, состоящие из 50-ти 100 книг которые я действительно видел, в свое время когда был во Франции в магазине комиксов. То есть это целая индустрия. К сожалению у нас этого нет.

А Тетяні Зеленченко, художнику графіку, такі роботи здаються примітивними. Художниця вважає, таку культуру нав’язливою. За її словами, відмовлятися від власної культури це велика помилка.

Тетяна Зеленченко, художник графік

Это тенденция. Мне кажется, что она говорит о глобальных процессах, которые происходят в обществе. Сама вот эта тенденция рассказа в картинках, она расчитана на людей с не высокой культурой. Она интересна скорее в журналах веселые картинки.

Дмитро тільки вчиться на дизайнера. Такі вистаки, переконаний хлопець, надихають на творчість та дозволяють дізнатися про щось нове.

Дмитро

Я лично тоже учусь в художестве. Для нас это довольно близко, особенно комиксы. Это такое молодежное движение. Это очень интересно.

Усі охочі матимуть можливість відвідати виставку до п’ятнадцятого серпня.

 

Єлизавета Дергачова