Незаконно відчужені земельні ділянки – повернуть у державну власність

Незаконно відчужені земельні ділянки – повернуть у державну власність. А земельних махінаторів відправлять на лаву підсудних. Як повідомили в обласній прокуратурі, правоохоронці завершили розслідування кримінальної справи про 700 гектарів землі. Їх намагалися незаконно привласнити 8 осіб, пов’язані з іменем колишнього губернатора Арсена Авакова.

 

Нагадаємо, справу про землю харківських пенсіонерів на околиці міста, від самого початку пов’язують із підприємствами колишнього губернатора Арсена Авакова. Фактично восьмеро осіб, через фіктивні фірми привласнили 700 гектарів городів. Сьогодні справа про відчуження цих земель уже в суді. Аби визнати незаконними махінації з ділянками під Харковом, прокуратура області подала до суду 16 позовів. Один із них задоволено, і наразі 20 гектарів повернулися в державну власність.

Олександр Бабіков, начальник управління прокуратури Харківської області

Что в данном случае позволит тем жителям Харьковщины, которые были обижены, у которых эта земля была отнята, в конце концов, получить ее обратно и использовать свое право на получение земельного участка на территории Украины.

Як повідомляють у прокуратурі, крім земельних питань, від початку року на Харківщині виявили 8 організованих злочинних угруповань. Серед резонансних справ – контрабанда медпрепаратів. Троє чоловіків незаконно переправляли через кордон в Україну отруйні ліки та речовини з метою поширювати їх на території 6 областей та Криму.

Олександр Бабіков, начальник управління прокуратури Харківської області

В процессе оперативно-розыскной деятельности был выявлен склад, где хранились медпрепараты более 1 тонны. На сумму свыше 1 миллиона долларов, которые были подготовлены для распределения на территории Украины.

Цього місяця викрили злочинну групу з чотирьох осіб, які перевозили через кордон жінок для сексуальної експлуатації на території Росії. Через злочинців постраждало 10 жінок, серед яких – виявилася дитина. За словами керівника управління, усі четверо були затримані на місці злочину. Ведеться слідство.

 

Світлана Маренич