Неповнолітній крадій зі стажем

Правоохоронці затримали парубка,який  скоїв дві крадіжки на Південному вокзалі. У випадкових знайомих  він викрав мобільний телефон та фотоапарат. Міліціонери встановили-хлопець вже мав проблеми із законом.

Посиділи в привокзальному кафе та залишились без цінних речей. Троє чоловіків знайомство на Південному вокзалі вирішили обмити . Згодом трійця горілчаних братів так прониклись довірою один до одного, що двоє з них лишили на нового знайомого свої речі. Коли за кілька хвилин повернулись, парубок поцупив майно та зник. За допомогою ошукані звернулись до міліції. Правоохоронці крадія затримали . Шістнадцятирічний хлопець розповів – виховувася у дитячому будинку , зараз навчається в училищі, гроші були потрібні на розваги.

затриманий

Вы раскаиваетесь в содеянном?-Да.С какой целью совершили преступление?-Нужны были деньги, чтоб погулять.

Мобільний телефон і фотоаппарат-такою виявилась здобич неповнолітнього крадія. Рюкзак із речами та документами одного з потерпілих він встиг викинути. Провоохоронці встановили-ця крадіжка для хлопця не перша. Кримінальна справа за скоєння аналогічних злочинів вже у суді. Ще одну порушили транспортні міліціонери.

Сергій Мороз, оперуповноважений лінійного відділу на ст. Харків-Пасажирський

Наразі відносно затриманого порушено кримінальну справу за частиною другою статті 185 Кримінального кодексу. Йому обрано обмежувальний захід у вигляді тримання під вартою.

Анастасія Горєлкіна