Не виплачуєш робітникам зарплату – йди під суд. Саме така доля спіткала колишнє керівництво заводу Малишева

 

Як повідомили  в обласній прокуратурі , по цій справі проходять оразу  три посадові . Причина –  працювали зовсім не на користь оборонного підприємства та його колективу.

Керівникам заводів, які  не виплачують зароблене робітникам-   посилену  судову репресію. Як повідомляють  у прокуратурі області, судами  розглянуто майже півсотні кримінальних справ тільки про злочини у сфері оплати праці. Справу стосовно екс- керманичів  державного заводу імені Малишева передано до суду ще наприкінці  минулого року.  Обвинувачення висунуто за низкою статей.

Андрій Гончаренко, начальник управління  прокуратури Харківської області

Це невиплата зарплати  на 19 мільйонів працівникам заводу, складання збиткових договорів для підприємства. Завдано шкоду на  1 мільйон 700 тисяч гривень.

Рогляд справи малишівців продовжать у лютому. Натомість , досі не вщухають пристрасті по ішій гучній справі – екс директора ХАЗу Павла Науменка. Як повідомили в прокуратурі – адвокати засудженого   подали скаргу на  рішення Апеляційного суду Полтавської області. Нагадаємо, влітку минулого року Полавський суд  підтвердив рішення попередньої інстанції   про те,  що  Павло Науменко винний у  розтраті чужого майна у великих розмірах  та  службовій підробці.

Світлана Маренич