Не їхати за десятки кілометрів, аби вилікуватись: нова лікарня в Липцях (відео)

В Липцях Харківського району відкрили нове терапевтичне відділення мереф*янської  районної лікарні. Відтепер мешканці Липців не мають їхати за десятки кілометрів до Мерефи на стаціонарне лікування. Відкрив нове терапевтичне відділення губернатор Харківщини Михайло Добкін.

Терапевтичне відділення у Липцях будували більше двадцяти років. Місцеві мешканці розповідають – у селі була лише поліклініка, тож для стаціонарного лікування їздили до Харкова чи Мерефи.

Микола Гадар, мешканець с. Липці

Если, как говориться, амбулаторно полечиться, то и тут можно было. А если кому надо там хирургическое вмешательство или что, то направляли в обласную. Есть районная в Мерефе, но от нас в Мерефу – это очень далеко.

Наразі, за словами лікарів, у відділенні встановили сучасне діагностичне і терапевтичне обладнання. Тут працюватиме цілодобовий стаціонар на сорок ліжок та денний стаціонар для двадцяти пацієнтів. Цілодобову та якісну медичну допомогу, запевняють лікарі, тут зможуть отримувати мешканці Липців та сусідніх сіл. Загалом близько тридцяти тисяч чоловік.

Світлана Пересада, завідуюча відділенням

На першому поверсі у нас діагностичне відділення з сучасним рентген обладнанням, лабораторія, фізіотерапевтичний кабінет. На другому поверсі дитяча поліклінніка з сучасним обладнанням – стоматологічний кабінет, ультразвуковий кабінет.

Віктор Чеверда, головний лікар Харківського району

Здесь будет работать круглосуточно доктор. Тут 5 врачебных ставок круглосуточных. Днём и ночью будут оказывать качественную медицинскую помощь, и в выходные, и в праздники.

На відкритті липецькго терапевтичного відділенні чекали Президента України Віктора Януковича. Однак через погодні умови голова держави до Харківщіни не прибув. Тож червону стрічку на порозі новобуду перерізав губернатор Михайло Добкін. Від імені Президента він передав колективу лікарні ключі від нової автівки швидкої допомоги. За словами очільника області, зробити медичне обслуговування у районах якіснішим – одне з головних завдань наступного року.

Михайло Добкін, голова ХОДА

На следующий год будут закладываться средства для строительства амбулаторий семейного типа. Учитывая реформу здравоохранения, мы должны разводить 1й и 2й уровень оказания медицинской помощи. Наша задача – привести в парядок фельдшерско-акушерские пункты и амбулатории семейного типа.

Працювати на повну потужність відділення почне вже цьогоріч.

Анастасія Горєлкіна

httpv://youtu.be/ThA3aGKODWE